auttakoo se

onko keta auttanut kakkosen näkeminen?miehellä oli suhte,oon sen kakkosen kannssa vaan puhelimessä puhunut ,mutta tekee mieli tavataa sita.kun haluaisin nähtää miltä se näytää.kannatako?
8962
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Trust me. Ei kannata.

Äänestä

mun ei tartte nähdä sitä naista, mutta onhan siitä valokuva oikein miehelle lähetetty, no eipä ole häävin näköinen blondi.

Äänestä
  • Olen nähnyt kuvan,oravahampainen retro blondi...alaosan täytyy olla ihmeellinen koska yläpää ei.
    Mietin itsekin haluaisinko nähdä..ehkä??
    Puhelimessa ,kun on soitellut ja jättänyt viestejä ,niin äänikin on niin surkean nariseva,en voi kuin ihmetellä ,jotain avuja täytyy olla?

    Äänestä

  • Siis, postitse? -Kännykällä? -Miten ja miksi?

    Anteeksi että nauran, mutta kerro tarinasi, tämä on varmasti hyvä. Ja mitä sanoi miehesi?

    Äänestä

  • _täh?_ kirjoitti:

    Siis, postitse? -Kännykällä? -Miten ja miksi?

    Anteeksi että nauran, mutta kerro tarinasi, tämä on varmasti hyvä. Ja mitä sanoi miehesi?

    poika kuljettaa postia.

    Äänestä

  • Posti kirjoitti:

    poika kuljettaa postia.

    siis... No, mutta, eihän sinulla sitten mitään hätää ole :D

    Varmasti pulisosi ymmärsi että peli oli menetetty, ettei kannata jatkaa pelehtimistä noin yksinkertaisen naisen kanssa?

    Tarinaa yhtään tunntematta äkkiä kuvittelisi että juttu oli aika alussa?

    Hih! Miksei se typy samantien laittanut lehteen ilmoitusta? Johan on jutut...

    Äänestä

Sain selville että jätkäkaverillani oli toinen muuija ja sain sen muijan osoitteenkin selville. Asia piinasi minua niin, että päätin mennä sanomaan muijalle suorat sanat. Soitin ovikelloa ja oven tuli avaamaan nelikymppisen näköinen muija. Kysyin kangerrellen "Onks xxxx kotona, mulla ois vähän asiaa". Muija sanoi että "mää se olen".

Luulin sitä muijan äidiksi! Vaikka oli mua vuoden pari nuorempi!

Ymmärrän kyllä miks suhde loppu lyhyeen sen muijan ja mun jätkäkaverin välillä.

Äänestä

KANNATTAA! kakkonen on "helppo" ja se näkyy päällepäin..oksensin kun näin naisen kenen kanssa mieheni oli pettänyt, silloin tajusin kuinka luuseri mieheni oikeastaan oli, eli kun näin sen reppana naisen , auttoi se minua näkemään mieheni . Ero oli huomattavasti helponpaa. Kakkoseksi ei alennu hyvälläitsetunnolla omaavat naiset, ja helppojahan miehet hakevatkin, helposti kusetettavia ja se näkyi naisesta ja näkyi kyllä miehestäkin . Mies käy vieläkin terapiassa eron seurauksena. Minulla asiat aika ok, tapailen ihanaa miestä, edetään hitaasti nauttien.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

onko keta auttanut kakkosen näkeminen?miehellä oli suhte,oon sen kakkosen kannssa vaan puhelimessä puhunut ,mutta tekee mieli tavataa sita.kun haluaisin nähtää miltä se näytää.kannatako?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu