ipod jenkeista...

osaako joku sanoa, kun joku kerran sanoi etta jos ostaa ipodin jenkeista niin siina on ne sahko hommelit jotenki erilaiset...eli riittaako vaan etta ostaa adapterin ja sitten toimii suomessa, vai kuinka?
1222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meidän perheessä on yksi iPod, joka on tuotu jenkeistä. Ei sen käytössä ole mitään eroja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wereh56 kirjoitti:

osaako joku sanoa, kun joku kerran sanoi etta jos ostaa ipodin jenkeista niin siina on ne sahko hommelit jotenki erilaiset...eli riittaako vaan etta ostaa adapterin ja sitten toimii suomessa, vai kuinka?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu