Hei!

Scoutboy on mielenkintoinen mies.
7679
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

b-rapun miehiä.

Äänestä
  • Matleena, kirjoitit nimeni väärin

    Äänestä

  • niin on:

    Äänestä

Scoutboy on mahtava rakastelija,kiitokset scoutboylle ihanista hetkistä kanssasi,otahan joskus yhteyttä!Terveisin Marleenasi

Äänestä
  • Unohdit jopa oikean nimeni

    Äänestä

  • jÄLLEENKÖ KIRJOITAT ITSELLESI.

    Äänestä

  • 005000 kirjoitti:

    jÄLLEENKÖ KIRJOITAT ITSELLESI.

    NIIN, SITÄ MIELTÄ MINÄ OLEN.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


100210 kirjoitti:

Scoutboy on mielenkintoinen mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu