Katson eilen Voimalan. Siinä joku rupsahtanut rakkausvalmentaja kehui, kuinka hänelle ei Suomesta löydy miestä, kun hän on NIIN tunnettu (ja ihana). Itse en olisi erottanut häntä Siwan kassasta. Hänen täytyy siis etsiä miestä oikein KANSAINVÄLISILTÄ deittipalstoilta. Piilotettu vihjailu antoi viitteitä narsistisesta persoonallisuudesta. Muille kyllä jaksoi saarnata, ettei saa etsiä liian täydellistä jne. Suutarin lapsella ei ole tässäkään tapauksessa kenkiä.
koomista
Voimalan katsoja
3728
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ihan edustavan näköinen nelikymppinen nainen. Jos häntä sanoo rupsahtaneeksi, niin taitaa olla itsellään ulkonäkökriteerit kyllä aika pilvissä.
Viehättävä se nainen kuitenkin oli.
Ihan hyvän näköinen nelikymppinen nainen tuo kyllä minusta oli, luulisi että tuollaisen olisi helppo itselleen mies löytää. Ellei sitten ongelmana ole liian neuroottinen luonne tai pilviähipovat kriteerit, mistä kyllä tuli viitteitä. Sirpa Selänteen esiinvetäminen 'puhujaa alemmantasoisena tavisnaisena' joka kyllä miehille kelpaa oli minusta tosi typerää, mitähän mahtaa kyseistä henkilöstä (Selänne) tai hänen läheisistään itse tuntua jos ohjelmaa katsoivat?