Huijaan ammatikseni eri tahoja ja ihmisiäkin. Teen ns hyviä tarjouksia ei mistään. Laskin viime vuoden ansioni verottomana tottakai, koska en maksa veroja. Sain tulokseksi 12 597 E/kk. Toki asiakassuhteet eivät yleensä toistu, mutta erään kerran olen huijannut erästä tahoa toisen kerran, ja vielä saman vuoden aikana. Kyllä tällä tavalla elää herroiksi, on porealtaat ja kaikki talossani, jonka rakensin vielä luvattomasti tottakai. Mutta sain lunastettua tonttimaan lopulta itselleni oveluutta käyttäen, pilkkahintaan tietenkin.
12 597 E/kk
ryökäleskoijari
3
2816
Vastaukset
- rich man
myöntäisit suoraan olevasi alkoholisti ja perso alkoholituotteille.kirjoitit siitä mistä uneksit ja mitä et koskaan tule saavuttamaan.hyvä jos sosku antaa sulle säälistä vajaat 300e/kk käteen,mitkä ryyppäät tietenkin ja retostelet"omaisuudellasi".et meinaan muuten täällä mainostaisi päiväuniasi.
- hyvä että
sijoitit nuo huijaamasi rahat kiinteään omaisuuteen, jonka arvo ei laske - on sitten velkojilla mistä ottaa, kun häkki heilahtaa ja laskut lankeaa maksettavaksi :)
- olkoon!
Että ihan poreallaskin! Olen kyllä tuollaiselle huikealle saavutukselle kateellinen, pakko tunnustaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741114
- 751101
- 481004
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104958- 51935
- 33717
- 49704
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34607- 50590
Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118547