Vieläkin

Vieläkin tuntuu pahalta vaikka erottiin jo yli vuosi sitte... se tuli niin puun takaa kun vaan voi.
yks lapsi kerettiin tehä... edelleen on oma elämä hukassa, Ei vaan mikään jaksa kiinnostaa.
Voisko joku kertoa, että miten pääsee onnelliseen elämään kiinni???
1608
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä sä selviät, olet selvinny tähänkin asti :) Onhan sulla ihana lapsi joka rakastaa sua. Kliseistä ehkä mutta kyllä se vielä joskus alkaa tuntua paremmalta vaikka nyt ei tunnu mikään miltään. Välillä tuntuu vaikeammalta, välillä helpottaa vähän.. Itelleni hyvä musa toimii voimavarana silloin kun **tuttaa :). Onnellisuus koostuu kai pienistä asioista, niistä mitkä on itelle tärkeitä hyviä asioita; vaikka jonkun toisen auttamista tai esim. sitä musan kuuntelua (kullekin makunsa mukaan).
-halauksia sinne päin-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


los83 kirjoitti:

Vieläkin tuntuu pahalta vaikka erottiin jo yli vuosi sitte... se tuli niin puun takaa kun vaan voi.
yks lapsi kerettiin tehä... edelleen on oma elämä hukassa, Ei vaan mikään jaksa kiinnostaa.
Voisko joku kertoa, että miten pääsee onnelliseen elämään kiinni???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu