poskissa pieniä koloja.

no moi.
pientä apua tarttis. eli mulla on poskipäissä tommosia pieniä "reikiä", vähän niinku mustapäitä. mitähä ne on? ja miten saisin ne pois?
3640
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ne kolot on nimenomaan mustapäitä tai niistä jääneitä aukkoja...mulla tulee niihin aukkoihin aina uudet mustapäät, einkä ole saanut millään pois :(

Äänestä

Kyseiset reiät ovat ihohuokosia, todennäköisesti LAAJENTUNEITA sellaisia.

Äänestä
  • no en satu tietämään kauneudenhoidosta ymym juuri mitään joten anteeksi.
    muttta mitenköhä niistä vois päästä eroon vai pääseekö olleenkaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä ne on? kirjoitti:

no moi.
pientä apua tarttis. eli mulla on poskipäissä tommosia pieniä "reikiä", vähän niinku mustapäitä. mitähä ne on? ja miten saisin ne pois?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu