Mutta kait ne saa niitä silti syödä, noin henkisessä mielessä.
http://www.mediuutiset.fi/doc.ot?f_id=661552
Lihavilla ei E-pilleri ehkäise.
6
876
Vastaukset
- ehkäisyyn
Läskitynnyriä ei tee mieli naida, ja oikein läskiä ei edes pääse tarpeeksi lähelle pimppaa...
- huomattu on
Joo ja äijillä pikkupili hautautuu läskivuoren alle...
- opazki
Ei se ulkonäöstä oo kii.. en itesekkään hekilökohtaisesti tykkää läskeistä, mutta kerran vaan oli niin miellyttävä ja ihana ihminen, että vaikka se ulkonäkö alussa kuvottikin niin loppujen lopuksi halusinkin sen kanssa sänkyyn ja niinhän siinä sitten kävi eikä kyllä kaduta yhtään näin jälkeen päin.. Huom! ULKONÄÖSTÄ EI PIDÄ VÄLITÄÄ!! se on tosi asia vaikka itseltäkin meinaa aika useasti unohtua..
- lähdit
opazki kirjoitti:
Ei se ulkonäöstä oo kii.. en itesekkään hekilökohtaisesti tykkää läskeistä, mutta kerran vaan oli niin miellyttävä ja ihana ihminen, että vaikka se ulkonäkö alussa kuvottikin niin loppujen lopuksi halusinkin sen kanssa sänkyyn ja niinhän siinä sitten kävi eikä kyllä kaduta yhtään näin jälkeen päin.. Huom! ULKONÄÖSTÄ EI PIDÄ VÄLITÄÄ!! se on tosi asia vaikka itseltäkin meinaa aika useasti unohtua..
tollaseen kokeiluun ?
- Kuika moni
kadulla tunnustaa, "hei" toi läsöi on mun kimmakaveri ? Sille ei tehoo edes E-Pillerit.. Kato mikä riuku nätti tyttö tuossakin on. Varmaan huora !
- omaa pilleriä?
Se voisi olla vai 10 x vahvempi kuin normaaleille naisille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1562548Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658