Joku kirjoitti tuolla alhaalla että" Mua käskettiin kuuntelemaan sydämeni ääntä"
Joo mua kans.. :)))
Mutta, mitä tapahtui? huonosti meni! jo pari kertaa miesten suhteen!
Oletteko huomannut samaa???
siis kannattaa käyttä järkeä vain!
vai miten..?!
järki parempi
5
540
Vastaukset
- ap..............
Siis miehet oli alussa niin kivoja ja ihania!! mutta, myöhemmin esim.pettivät valehtelivat jne jne..
että sillee.. Oon joskus kuunnellut, tommosta epätasaista tykytystä se pitää. Pitäisikö opetella morsetusta vai mitä iloa tuosta kuuntelusta on?
- Järkeä viimeisen päälle
on aina pakko käyttää järkeä ja aina vain JÄRKEÄ!!! Muuten menee syteen. Hyväksikäyttäjiä piisaa. Siis naisen on unohdettava kaikenlaiset hömpötykset ja skarpata älynsä, jos sitä on annettu, viimeisen päälle.
Jos on nimittäin fiksu nainen.- pelkästään
järkeen perustuvat suhteet on niin hiton tylsiä, ettei niitä jaksa lainkaan solmia.
- AleksiM
Minusta järki on täysin voimaton rakkauden edessä. Rakkaus on mysteeri, joka tulee elää, eikä yrittää ymmärtää. Onko sydämen kuunteleminen sitten sitä elämistä? En tiedä.
Kannattaa toki yrittää järkeillä sen verran, että onko sitä rakkautta ylipäänsä ilmassa. Jos on niin sen jälkeen voi unohtaa järkeilyn :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 18313718
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1585493Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454960Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1563734Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska402863Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1282042Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1201811Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3721707Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1121560Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1371525