pillu koru

saana

otin pilluun korun..se on jätkien mielestä tosi sexy,ja sitä on kuulemma kiva nuolla,mut must se on aina tiellä..

36

6875

    Vastaukset 36

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ????

      Teillä naisillahan on siellä koru valmiina mitä nuollaan. Ainakin minä nuolen sitä luonnolista korua mielummin!!??

      • Anonyymi

        Kyllä sitä luonnollista pintaa mielellään nuoleekin...mutta ei voi mitään, se pillukoru on kuitenkin ihan supersexy. Asiaa kun tarkemmin 'miettii', niin tosi kiihottava näky naisella pillussa koru, tai jopa useampi > saa niinkuin upean näkymän muuttumaan vieläkin antoisammaksi!


      • Anonyymi00031
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä sitä luonnollista pintaa mielellään nuoleekin...mutta ei voi mitään, se pillukoru on kuitenkin ihan supersexy. Asiaa kun tarkemmin 'miettii', niin tosi kiihottava näky naisella pillussa koru, tai jopa useampi > saa niinkuin upean näkymän muuttumaan vieläkin antoisammaksi!

        Juu, ja seuraavaksi voitkin pilata ihosi jollain "tosi makeilla" töherryksillä.


    • Mieluummin koru pillussa kuin naamassa. Pillukoru kiihoittaa ainakin minua enemmän kuin naamassa oleva niitti.

      • Anonyymi00032

        Pillu kiihottaa enemmän kuin naama? Ihanko piti tänne vääntää tuo rautalangasta... 😂


    • Anonyymi

      Kun oikealla hetkellä näkyy tai vaan löytyy sieltä koru , on todella pidättelemistä miehenä ! Lävistys tytöllä siellä on aina jonkun muun laittama , oletan . Jospa tyttökaveri , sisko tai maksettuna liikkeessä ovat olleet asialla . Sijainnista riippuen. Kun vielä tietää omatoimisen poistamisen olevan lähes mahdotonta , tilanne on tosi kiihottava . Korun näkevät saunaseurueet , lääkäri , pukuhuoneiden vaatteiden vaihtajat ja poikaystävät . Koristusta ei voi ja saa poistaa . Varmaan itsestäkin tuntuu upealta . Kelpaa peilailla . Ja kuvauttaakin itseään alasti .

    • Anonyymi

      Rengas-mallinen ei takuulla tartu eikä kiusaa mitenkään milloinkaan .

    • Anonyymi00005

      Oltais hankkimassa tyttökaverille korut pillun huuliin. Ajatuksena jotta venytetään huulen siten että tulevat kunnolla ulos ja näkyy jalkojen välistä

      Olisko suosituksia tai kokemuksia Keski-Suomen alueella missä tehdä? Hänellä olis yks kaveri joka tekee korviin ja huuliin lävistuksiä mutta ei ole vielä rohkeutta kysyä.

    • Anonyymi00006

      Pillikoru bullingissa kannetaan rakkorin rengasta 100 metriä.

    • Anonyymi00007

      Jyväskylästä löytyy tekijä googlella. On hyvä ja tietää mitä tehdä, kokemusta on. Huom! Kannattaa laittaa korut hieman eri kohtiiin huulissa, silloin ei takerru kiinni ulokkeelliset korun kun huulet ovat venyneet. Tästäkin rouvalla kokemuksia mikä kannattaa välttää.

    • Anonyymi00008

      Sällit vain kusettavat sinua, koska eivät tietenkään voi sanoa kuinka typerä ja hankala koru on lortassa.

    • Anonyymi00009

      Meillä ollut rouvalla pillussa renkaat yli kymmenen vuotta. Alussa tuli tosiaan venyteltyä huulia ihan urakalla, nainen kontilleen ja käsin tai pienten painojen kanssa huulet ulos, se oli molemmista mukavaa ja kyllähän toi tulostakin. Rouvalla on huulet reilun ulkonevat vaikka viime vuosina venyttely on jäänyt ihan suuseksi ajalle kerta pari viikkoon.

      Se huomattiin heti alussa että venyttely jotenkin avasi pillua. Nyt kun rouva pyllistää niin pillun huulet roikkuvat reilusti ja pilluun näkee sisälle ja syvälle, on hyvä kyllä nuoltaessa.

      Positiivinen kokemus molemmille.

    • Anonyymi00010

      Tuo kuulostaa hienolta. Olis tosi sexyä jos pillun huulet roikkuu antavasti ja avoinna koko ajan. Nussimiseen se pillu on tehty niin miksei sitä kannata vähän jalostaa katseille sopivaksi.

    • Anonyymi00012

      Ompahan tullut törmättyä naiseen jolla oli pillussa koruja. Eihän siinä mitään, pitihän sitä kysyä että kuinka nuollaan kun olin ekakertas sellaisen kanssa ja tuli yllätyksenä kun nainen ei kertonut ennakkoon. Ohjeeksi sain jotta kielellä hyvilyä ja vähän huulilla venytellä.

      Minusta kyseisellä naisella ei ollut mitenkään super venyneet huulet, vähän tietysti roikkui kun korut veti alaspäin. Kokemuksena hyvä miehelle.

    • Anonyymi00013

      Pillukoru on kaunis. Muistan kun rouvalle etsittiin tekijää Pirkanmaalla niin oli se tiukassa. En halua manostaa mutta keskustassa oli siihen aikaan hyvä nais tekijä. Ei mennyt kauaa ja homma kävi.

      On muuten kiva ostaa lahjoja ja sovitella paikoilleen niitä;).

    • Anonyymi00014

      Pippikoru on pop. Siihen kun laittaa vielä anaalitapin ja pienet ketjut koroista tapin päähän niin kyllä muna alkaa rokkaamaan.

      Tykkään muutenkin kun naisella on koruja korvissa , kielessä, huulissa yms.

    • Anonyymi00015

      Rouvalla on pillunhuilissa korut, hänellä on ulkonevat huulet pillun yläosasta ja reiän kohdalla ei huulia ollenkaan. Näyttää hyvältä kun korut on esillä ja monesti pidetään ketjua siinä.

    • Anonyymi00016

      Tykkään leikkiä pillulla, puolisolla renkaat pillussa ja niitä pyöritellään joka kerta naidessa, on se kiva.

      Ei ainakaan hän ole sanonut mitään pahaa niistä, huulet ovat ulkonevat kivasti mutta mistä tietää minkä takia, ei ole erikseen hirveästi venytelty.

      Se on kiva kun laittaa pitkien pitzisukkien ja pillukorujen väliin löysän kuminauhan naidessa. Kivasti pitää pillua auki venytettynä. Siihen on helppo upottaa kulli.

    • Anonyymi00017

      Pillunhuuliin kannattaa laittaa pienet söpöt nappikorut. Siinä vinkki yhdeltä omistajalta, ei hierrä eikä jää pikkareihin kiinni päivän aikana.

      En suosittele ketjuja tms pikkareiden kanssa kun koko ajan kiinni jossakin ja saa irtoitella pitkin päivää niitä.

    • Anonyymi00018

      Siis riippuvie koruja tulee käyttää vain kun alkaa esileikit, ei pikkareita tms edessä. Ne on vähän niin kuin esittely käyttöön yms. Näiden kanssa voi sitten mies leikkiä Aktin aikana.

      Pienet renkaat ja tapit sitten pikkareiden kanssa, ei muuta.

    • Anonyymi00019

      Mullapa on kullikoru

    • Anonyymi00020

      Ei kullukoru mikään ihme ole, exällä oli sellainen. . Ihan kivan näköinen, eipä siitä juuri muuhun ollut, ennen naintia koru pois ja sitten takaisin.

    • Anonyymi00021

      Pillukoru on kyllä sexy, rouvalla alapään huulissa reiät kuten myös klitoriksessa. Tykkään leikkiä pillulla ja pyllynreiällä, virittelen monesti pieniä ketjuja näiden välille, kiva laittaa rouva polvilleen ja touhuta takas päin, siinä on rouva avoinna tuhmuuksille kuten hän asian ilmaisee, molemmat tykkää.

      Tilattiin rouvalle pyllybuikkarit missä bikinien alaosa kiinnittyy takas anaalitappiin. Aika kiva kun ei tule narua oyllyn yli ollenkaan. Kesää odotellessa.

    • Anonyymi00022

      Oiva vinkki pillukoruksi on pienet lasi pallot. Ollut käytössä paremmalla puoliskolla monet vuodet eikä koskaan ongelmia. Ei häiritse, ei tartu kiinni ja on kivan näköiset.

      • Anonyymi00028

        Ne vaa kilisee ihan helvetisti


    • Anonyymi00023

      Puolisolla pelkät rinkula korut pillussa, ollut puhetta että ostettaisiin jotain kivaa koruksi. Mitään sitä voisi hommailla, venytellä ei tarvii huulia kun nyt on jo mallia reilusti ulkonevat.

      Mutta joo, kivathan ne on ja mukava niillä Ol leikkiä. Röouva tykkää myös kovasti, iso suositus kaikille pareille.

      Niin, miksei koru voi olla miehelläkin, tästä ollut rouvan kanssa juttua.

    • Anonyymi00024

      Kyllä pillukoru on nätti, puolisolla on isot renkaat joihin saa kiinnitettyä ketjuja, kuulua tms.

      Mikäs sen mukavampaa kuin laittaa narttu polvilleen pylly pystyyn ja leikkiä koruilla. Onkiva venytettä huulia ja aukoa niitä jolloin näkee kivasti sisälle. Kontillaan ollessa vielä kun laittaa pussit tulemaan taakse päin niin on mukava katsoa.

    • Anonyymi00025

      Puolisolla oli korut valmiina kun alettiin seurustelemaan. Ihmettelin aluksi miksi ja mitä niillä tehdään, mutta nyt jälkeen päin en pois antaisi.

      Hän kyllä varoitti ensiksi jotta ei pidä säikähtää ja kertoi miten niillä touhutaan. Onhan se aina kiva kun ei tiedä etukäteen mitä on paikallaan ja noin pois päin.

      Yksi ehdoton suosikki on kun laittas geishakuulat kiinni ketjuilla huuliin ja kuulat sisälle, on aika kiva alkaa niitä etsimään ja ottamaan ulos. Vain mielikuvitus on rajana, ja tottakai turvallisuus mielessä kun tähän tarvitaan täysi luotto.

    • Anonyymi00026

      Meillä on rouvalla kori välilihassa pillun puolella, on muuten nätti sekin. Kiva pelailla sillä 69 asennossa.

    • Anonyymi00027

      Tyttökaverilla on pillun huulissa renkaat, yhteistuumin laitettiin ja ajatus venyttää huulia ulospäin lisää. Molemmat tykkää ja näillä mennään.

    • Anonyymi00030

      Pillukoruilla on kiva leikkiä. Minusta on hyvän näköinen kun pillussa on korut ja vaikka ketjua korujen välillä.

    • Anonyymi00033

      Pumppukorut on hienot, ollaan uusii perhe ja hänellä korut oli valmiina kun tavattiin. En pois antaisi kun on niin kivat.

    • Anonyymi00034

      Korut kuuluu ehdottomasti myös pimppiin, puolisolla on korut huulien yläosassa mistä ne näkyy kivasti.

    • Anonyymi00035

      Olen laittanut rouvan pimppirenkaaseen koiran talutushihnan kiinni. Prismassa käydessä talutan rouvaa sen hihnan avulla. Ja rouva seuraa kiltisti.

    • Anonyymi00038

      Siihen voi ripustaa käsilaukun!

    • Anonyymi00039

      Korut alakerrassa on upeat, meillä molemmilla löytyy sellaiset. On muuten kiva kun rouva leikkii esinahkaassa olevilla renkailla.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä on mietteissäsi

      Tänään?
      Ikävä
      90
      980
    2. En olis uskonu

      et kuulut tollaseen porukkaan
      Ikävä
      119
      833
    3. Meiltä löytyy kyllä älliä

      Vai mitä oot mieltä...
      Ikävä
      143
      804
    4. Mikä on hulluinta?

      Mitä ikäväsi kohde on tehnyt?
      Ikävä
      40
      755
    5. Et taida olla ihan varma

      Päätöksestäsi?
      Ikävä
      70
      657
    6. En haluaisi sanoa tätä

      Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari
      Ikävä
      40
      629
    7. Koska Sofia kertoo totuuden, että ovat eroneet miljonääri miehen kanssa?

      Eikö olisi hänelle itselleen helpotus, kun voisi kertoa totuuden. Miksi salata asiaa ja pitkittää sitä harmaan tulevaisu
      Kotimaiset julkkisjuorut
      179
      566
    8. Miltä tuntuu

      olla erossa kaivatustasi?
      Ikävä
      32
      549
    9. Vasemmiston aloite

      Pyhäjärvellä, ihan hyvä aloite. Toteutus ja puhdistus pitäisi alkaa ihan omasta pesästä. Näkeehän tuon sokeakin mitä ja
      Pyhäjärvi
      58
      513
    10. Muistelen lämmöllä

      Se oli vaikein päätös, jonka olen joutunut tekemään. En pidä valehtelusta, mutta näin sait päätöksen asioille. Rakasti
      Ikävä
      46
      512
    11. Tunnistan mun rakkaan

      Kirjoituksen heti kun se on täällä. Mä vaan tiedän sen ja tunnen 🤗
      Ikävä
      80
      510
    12. Ajattelitko ikinä pyytää anteeksi?

      Tiedät kyllä mistä.
      Ikävä
      65
      506
    13. Onko suhtautuminen kaivattusi

      Fyysiseen vetovoimaan muuttunut? Jos, mihin suuntaan? Tunnetko enemmän vai vähemmän vetoa häneen fyysisesti kuin silloin
      Ikävä
      35
      484
    14. Miten oletkin noin

      osaamaton kaikin tavoin :)
      Ikävä
      39
      467
    15. Maajussille morsian: Farmiviikon voittajat ja häviäjät - Itkua ja pettymystä ei salattu

      Maajussille morsian -suosikkisarjassa farmiviikolla selviää, onko ilmassa "sitä jotakin". Rakkauden etsintä on täynnä i
      Maajussille morsian
      2
      449
    16. Miksi vihainen

      Miksi olet vihainen mulle?
      Ikävä
      41
      446
    17. Tyrkytät ittees liian

      tasokkaille :)
      Ikävä
      45
      443
    18. Näyttää siltä ettet edes sinä.

      Kukaan ei uskalla kohdata aitoa ja syvää sielun rakkautta. Hyvin harvat vain. Ihmisten on turha tavoitella sitä oikeaa
      Ikävä
      31
      436
    19. Hei, alettaisko oleen yhdessä?

      Miltä tuntuisi jos joku ihminen josta tykkäät sanoisi haluavansa yhteen asumaan? Ajattelisitko menettäväsi vapauden, pys
      Sinkut
      74
      436
    20. Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi

      Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks
      Ikävä
      61
      430
    Aihe