pillu koru

saana

otin pilluun korun..se on jätkien mielestä tosi sexy,ja sitä on kuulemma kiva nuolla,mut must se on aina tiellä..

5

5310

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ????

      Teillä naisillahan on siellä koru valmiina mitä nuollaan. Ainakin minä nuolen sitä luonnolista korua mielummin!!??

      • Anonyymi

        Kyllä sitä luonnollista pintaa mielellään nuoleekin...mutta ei voi mitään, se pillukoru on kuitenkin ihan supersexy. Asiaa kun tarkemmin 'miettii', niin tosi kiihottava näky naisella pillussa koru, tai jopa useampi > saa niinkuin upean näkymän muuttumaan vieläkin antoisammaksi!


    • Mieluummin koru pillussa kuin naamassa. Pillukoru kiihoittaa ainakin minua enemmän kuin naamassa oleva niitti.

    • Anonyymi

      Kun oikealla hetkellä näkyy tai vaan löytyy sieltä koru , on todella pidättelemistä miehenä ! Lävistys tytöllä siellä on aina jonkun muun laittama , oletan . Jospa tyttökaveri , sisko tai maksettuna liikkeessä ovat olleet asialla . Sijainnista riippuen. Kun vielä tietää omatoimisen poistamisen olevan lähes mahdotonta , tilanne on tosi kiihottava . Korun näkevät saunaseurueet , lääkäri , pukuhuoneiden vaatteiden vaihtajat ja poikaystävät . Koristusta ei voi ja saa poistaa . Varmaan itsestäkin tuntuu upealta . Kelpaa peilailla . Ja kuvauttaakin itseään alasti .

    • Anonyymi

      Rengas-mallinen ei takuulla tartu eikä kiusaa mitenkään milloinkaan .

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      186
      6691
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      153
      1915
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1638
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1350
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      51
      1123
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      41
      1011
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      98
      982
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      6
      917
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      249
      908
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      869
    Aihe