2kk takana laihtunut 13-14kg,vielä 20kg niin olen tyytyväinen.välillä on vaikeeta kun paino jumittaa silloin tarkastelen olenko syönyt liikaa yleensä olen.välillä on helppoa,nälkä ei ole vaivannut elikkä ruokavalioni on lähellä oikeaa.liikkumaan en pysty sydänvian takia.
2kk ja
lihavamies.,.
2310
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
liikaa liian pienessä ajassa..0,5-1kg viikossa on sopiva vauhti..nopeasti pudotetut kilot tulee salamana takaisin jos hetkesikin herpaannut..sori se on tosi asia..
- Ole tyytyväinen jo saavutettuihin tuloksiin.
- Koska sairastat sydänsairautta niin muista että liian nopea laihduttaminen voi rasittaa sydäntä. Liian nopea laihduttaminen ei ole terveellistä terveemmillekään. Maltti on valttia.
- Laihdutatko ja liikutko lääkärin ohjeiden mukaan? On tärkeää että toimit lääkärin ohjeiden mukaan.