Minusta taisi tulla vuoden pohjanoteeraus iltapäivälehtien uutisoinnissa, tarkoitan tätä IS:n uutista missä Matti Vanhanen tanssi linnan juhlissa ja piti daamia kädestä kiinni.
No, minkälainen uutinen siitä olisikaan sitten syntynyt jos Matti Vanhanan tanssi linnan juhlissa ja eikä olisi pitänyt daamia kädestä kiinni.
Mikä tässä on se uutiskynnyksen ylittävä asia tai seikka. Meillä taitaa olla yhteiskunnassa asiat todella hyvin kun tälläinen asia on noinkin näyttävästi esillä.
No, eipähän niitä iltapäivälehtiä turhaan kutsuta roskalehdistöksi.
Matti Vanhanen piti tanssiessa daamia kädestä kiinni
ttom
2
148
Vastaukset
- wellwelll
Onhan se pitänyt mulkustaankin kiinni mutta siitä ei vissiin kerota,ketä vittu kiinnostaa tälläinen paska.
- luen kaikki
iltalehdet ja 7 päivän ja Katso-lehden.
Saan paljon pieniä orgasmeja kun tunnen itseni yhteiskunnallisesti tietäväiseksi ja huomaan että himot ne on hiirelläkin.
Koulussa pärjäsin huonosti, eivät ymmärtäneet siellä oikean tiedon päälle mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo räyhää: kansan on muututtava
Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san2663333Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell211843Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.271512- 821359
- 1371038
- 81994
Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.63817Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.86756Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.61687Laita nyt se viesti
Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗51666