Kun alotin e-pillerit viime kesänä ei tullu mitään sivuvaikutuksia,mutta nyt talvella musta on alkanu tuntua että olen lihonut pillereiden takia,koska ne kerryttävät elimistöön nestettä..Käytän Meliane pillereitä ja toivoisn että joku joka myös näitä käyttää kertoisi onko saman laista tapahtunut...?Itse olen puolen vuoden aiakn noi 6kiloa lihonut..
Kun aloin syödä pillereitä menkat muuttuivat kivuttomiksi,niukiksi(3-4päivää)ja melkeimpä kellon lyömän säännöllisiksi..näistä asioista olen todella tyytyväinen=)Ja vielä sellaista kysyisin että kun pilleri reseptin uusii käykö koululääkäri tai tk-leku?vai pitääkö gynelle mennä?Silloin gynellä kyllä kävin kun pillerit hankin...T
Kun aloin syödä pillereitä menkat muuttuivat kivuttomiksi,niukiksi(3-4päivää)ja melkeimpä kellon lyömän säännöllisiksi..näistä asioista olen todella tyytyväinen=)Ja vielä sellaista kysyisin että kun pilleri reseptin uusii käykö koululääkäri tai tk-leku?vai pitääkö gynelle mennä?Silloin gynellä kyllä kävin kun pillerit hankin...T
Vastaukset 2
Vanhimmat
Minullakin melianen pillerit ja sen voin sanoo et lihosin aluks kymmenisen kiloo niiden takii ja taas on tullu lisää painoo.. ET semmosta.. ja mielialavaihteluita on ja muuta pientä.. olen vahtamassa pillereitä kunhan saisin lekurille ajan.. heh.
Sen reseptin voi mun mielestä uusii ihan terveyskeskus lekuril ku itekki sitä kautta pillerit hommannu ja kerran uusinu reseptin...
toivottavasti tästä oli jotain apuu.. :)
avusta...