suku on p,,,,,

irti suvusta

ukkon sisko määrää kaiken jopa wc.een menon .mitä teet minne meet missä milloin apuaaaaaaaaaaaa.olen kyllästynnyt siihen olen sanonnut että halamme elää omaa elämäää rauhassa mutta ei.mitä teette te tässä asiassa,hyväää joulua kaikille.

2

954

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ohoo

      Meilläkin on suvussa tuommoinen hirmu!
      Kerran kun saa otteen jostakusta, niin ote pitää eikä lipsu koskaan.

      Minä olen ratkaissut sen ongelman sillä viisiin, etten pidä mitään yhteyttä tähän minun suvun alfanaaraaseen.

      • hullu serkku

        mull on yks serkku oon sen kaa joka päivä mut vika ei oo siinä.. vaan sen mutsissa.. eli mun tädissä. se on ärsyttävä kyylä . kait tiäätte mitä meinaa juoruilija se juoroo kaiken (varsinkin musta).. ja kyttää aina ja VALITTAA.. kun ei jaksa olla niillä niin minne sitä menis tai tekis. mul 6 sisarusta joista 5 pikku. eli hankalaa on. elämä tappaa ja sit on se koulukin ja se on samalla luokalla (serkku).. eli sen mutsi tietää aina huonot koe numerot .


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      105
      2633
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      103
      1769
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1535
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      16
      1242
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      22
      1058
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      973
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      46
      953
    8. Kultasi eka kirjain? Kuka haluaa

      A haluaa J
      Ikävä
      94
      938
    9. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      120
      931
    10. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      338
      836
    Aihe