Peltisaksilla laatta lyhyemmäksi tai

Missähän myydään tarroja että saa yököttävän eu-laatan "uusittua" ?

Autoni ei ole muuttanut eu:hun !
4537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Rekisterikilpeä ei saa peittää, katkoa, taittaa tai kiinnittää muutenkuin valmiista kohdista.

Missäs autosi sitten on? Suomi on EU:ssa ja jos autosi on Suomessa se on myös sitä myöten EU:ssa.

Äänestä

Käy tilaamassa uudet kilvet, jotka ovat ilman EU-tunnusta. Kipin kapin katsastuskonttorille, sieltä niitä saa.

Äänestä
  • maksa paljon, minulla on muuten 2007 mallisessa uudessa autossa mustapohjaiset erikoisrekkarit, tehkääpä perässä...ei halpaa mutta onnistuu.
    Muutamat löytynee Suomesta.

    Äänestä

Itsekin pyysin ja sain 2003 aidot Suomi-kivet uuten autooni, koska lyhyempinä ja hillitymmän värisinä ne ovat tyylikkäämmän näköiset.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


suomen lippu tilalle kirjoitti:

Missähän myydään tarroja että saa yököttävän eu-laatan "uusittua" ?

Autoni ei ole muuttanut eu:hun !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu