Peter Criss:hyvää syntymäpäivää

Tänään on Peter Crissin syntymäpäivä. Hyvää 61-v päivää Peter. Peter kepittää milloin tahansa nuorempansa.
5464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vielä kun oppisi soittamaan rumpuja, niin homma ei kun paranisi...

Äänestä
  • Owned!

    Äänestä

"Peter kepittää milloin tahansa nuorempansa."
Vai että semmosia poikia...

Äänestä

Vähän myöhässä, mutta onnea kuitenkin!

Äänestä

OnneX olkooX!!!1!!!1

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Criss Fan kirjoitti:

Tänään on Peter Crissin syntymäpäivä. Hyvää 61-v päivää Peter. Peter kepittää milloin tahansa nuorempansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu