Tapasin kauan

joka puhui heti ekana iltana vaikka mitä siirappiimelää ja nuori likka oli lääpällään. Mutta kun en "antanut", eipä kuulunut mitään sen jälkeen. Hyvä niin, sillä huhujen mukaan ei ole nykyisellä vaimolla hyvä olla pettäjän kanssa. Pienet on piirit nääs.
11089
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Höpsistä pöpsistä :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sitten kivan pojan kirjoitti:

joka puhui heti ekana iltana vaikka mitä siirappiimelää ja nuori likka oli lääpällään. Mutta kun en "antanut", eipä kuulunut mitään sen jälkeen. Hyvä niin, sillä huhujen mukaan ei ole nykyisellä vaimolla hyvä olla pettäjän kanssa. Pienet on piirit nääs.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu