To/Die/For

5541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kilpailee tiukasti paskimman suomalaisen bändin tittelistä!

Äänestä
  • Eipä tuossa paljon kilpailua synny. Ainoa joka pääsee edes lähelle huonoudessa on Mamba, mutta siinä on sentään jotain hauskaa.

    Äänestä

  • !!! kirjoitti:

    Eipä tuossa paljon kilpailua synny. Ainoa joka pääsee edes lähelle huonoudessa on Mamba, mutta siinä on sentään jotain hauskaa.

    JOO! Kiitos vaan kun oikaisit virheellisen väittämäni!

    Äänestä

Ihan jees.

Äänestä

mä oon kuunnellu kyseistä bändiä vuodesta -99, eikä loppua näy.. =)
ihan mahtavaa musiikkia..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


todiefor kirjoitti:

http://youtube.com/watch?v=sb7smwwWpo4

http://youtube.com/watch?v=zQm74ymjTHI

http://youtube.com/watch?v=uWY59Al6u84

paras bändi ikinä!
kuunnelkaa nuo^^

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu