Pari kysymysta Nanosta

Miten Nanossa voi poistaa kappaleen?

Mika ns. taajuuksista rock bassovahvisteinen jne on paras sellaiselle joka kuuntelee musiikkia laidasta laitaan? Missa kirkkaimmat saundit?
1297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Soundithan riippuu siitä mistä pidät ja millaiset kuulokkeet. Mulla on Kossin PortaProt ja yleensä EQ poissa. Testaamalla selviää, aikaa kuluu mutta vaihtoehdot tule selväksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Miten Nanossa voi poistaa kappaleen?

Mika ns. taajuuksista rock bassovahvisteinen jne on paras sellaiselle joka kuuntelee musiikkia laidasta laitaan? Missa kirkkaimmat saundit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu