Miten sarppa saa tehtyä upeat kiharansa?
Millä ja miten jne...?Mitä muotoilutuotteita,mahd.rullia..jne..:)
Kärsiikö hiukset ko.käsittelystä?
Millä ja miten jne...?Mitä muotoilutuotteita,mahd.rullia..jne..:)
Kärsiikö hiukset ko.käsittelystä?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
eiköhän se huomattu millä kikkaransa teki jos edes yhden jakson viitsit seurata?!
t:pirpanan fani! :D
eli rullilla näytti ne tekevän ja sarillahan on laineikas hiustenpidennys, eli ei se ihan suora ikinä edes ole =)
Minkälaisilla rullilla?En mä ainakaan saa tavallisilla rullilla..ei tuu niillä mitään..neuvokaa mua enemmän..haluun vähän vaihtelua hiuksiin :p !!
Niin ja kärsiikö hiukset jatkuvista rullien yms käytöstä?Mitä muotoilutuotteita pitää käyttää saadakseen hyvät kestävät kiharat????
Kiitos jos viitsitte vastailla :)
Lämpörullat ne on. Käytä esim muotovaahtoa niin pysyy paremmin.
Lämpörullathan sillä oli. Huom: Sarillahan oli muovitukka (etkö muka huomannut...), joten se vissiin reagoi vähän eri tavalla tuohon kihartamiseen kuin oikea hius.
muovitukka? no juu ei taida olla. sillä on simplyn laineikkaat jatkeet. ja mikä on edes muovitukka? en ole ikinä kuullutkaan. simplyt on 100% remy aasialaista aitohiusta. eli siis jonku ihmisen päässä
5-10 kasvatettua. ihan normaalia ihmisen hiusta.