mitä mieltä...

ootte bändistä Negative?kuulostaapi minun korvaan ihan hyvältä,vaikka on sellaista perushemmukka kamaa.laulaja näytttää michael monroelta ja musiikki kuulostaa hiukka himihtävältä.
ei paha kuitenkaan.
5226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kyseessä ole tämä Tamperelainen bändi joka soitti eilen levyraadissa.. Oma mielipiteeni: Pehmoista, eikä kuulu tähän osastoon.

Äänestä
  • Joo.. Musta se kuulostaa vähän Himiltä, joka ei sekään kuulu tähän osastoon.

    Äänestä

  • Katja* kirjoitti:

    Joo.. Musta se kuulostaa vähän Himiltä, joka ei sekään kuulu tähän osastoon.

    vanha him oli vielä hyvää,mutta toisen levyn jälkeen se on ollut pelkkää teollista poppia...
    eli hirveää.no joo,ihan miten vaan.
    anteeksi,että edes kirjoitin tänne..:/

    Äänestä

... Miiiten sinä nyt noin, pikku-C ... ?! Minä kun luulin, että me C´t kuuntelemme ainoastaan Manowaria ... :D

Äänestä

perusnynnykkä kamaa? laulaja näyttää homo makkoselta? musa kuulostaa homahtavalta? kuule sellane bändi on TÄYTTÄ PASKAA! :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


^^Crimson^^ kirjoitti:

ootte bändistä Negative?kuulostaapi minun korvaan ihan hyvältä,vaikka on sellaista perushemmukka kamaa.laulaja näytttää michael monroelta ja musiikki kuulostaa hiukka himihtävältä.
ei paha kuitenkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu