Meinaan tätä h-tin nettikoneen käyttöä: Tällä kertaa ei ole tähän liittyvää asiaa, mutta koitan, saisinko nyt lopultakin liitettyä tähän sellaisen linkin, jollaisella jatkossa selvittäisin koko maailmalle avioliiton ja ihmiskunnan synnyn ja olemassaolon syyn. Sekä tähtitiedepalstalla oman hypoteesini universumin olemuksesta.
Ellen vieläkään tätä osaa, se saattaa kestää yhä pitkään, ennen kuin asia selviää.
Ks. blogi tästä (JOS onnistuu): http://netidiotvihtori.blogspot.com/
Mutta on tämä totisesti MAHDOTON ponnistus!
Tv: Vihtori PÖNTTÖ
Ellen vieläkään tätä osaa, se saattaa kestää yhä pitkään, ennen kuin asia selviää.
Ks. blogi tästä (JOS onnistuu): http://netidiotvihtori.blogspot.com/
Mutta on tämä totisesti MAHDOTON ponnistus!
Tv: Vihtori PÖNTTÖ
Vastaukset 3
Vanhimmat
tsemppiä
Vihtori ei oo taaskaan jaksanut töitten jälkeen koluta näitä palstoja...
MUTTA!!!...:
Ommeinaan reenannu VANHANaikaisella kynällä ja paperilla! Mitä on kirjoitellut vuosien aikana jo satoja vihkosia täyteen konseptitekstiä.
Kuten nytkin; Oon nyt saanut konseptin valmiiksi siitä ihmiskunnan alusta, jota olen uhkaillut täällä esittää. Asiahan on jo vanha juttu ja monessa paikassa tuttu, mutta vasta täällä se julkaistaan ensi kertaa julkisesti. On ollut vain hyvä, etten ole suutuspäissäni sitä ennen tehnyt julkisesti, sillä se on nyt paljon fiksumpi, kuin ennen: Kiroilut on siivottu.
Saa nähdä, koska saan sen esiin. Täytyy vielä hieman harjoitella Blogin tekoo jollakin hömpällä, ettei tule pahoja mokia tekniikassa. Se ei vielä totisesti oikein käy rutiinilla.
Tv: Vihtori Pönttö
Siinä sitä sitten oltiin: Netti-idiootti Vihtori HUKKASI sen bloginsa, jota niin reteesti mainosti:
Kävi ite kattomassa, kuinka se workkii ja kun eukko hoputti kaljalle lähtöön, niin Vihtori meni ja painoi deleteä väärässä paikkaa ja blogi katosi kuin pieru Saharaan.
Yks pieru koko h-tin masiina. Ninku vähä isäntä itekkin.
MAAILMANKAIKKEUDEN JA IHMISKUNNAN ALKUPERÄN YMMÄRTÄMINEN ON PALJON HELPOMPAA, KUIN NÄITTEN KIROTTUJEN NÄPPYLÄKONEITTEN KANSSA RÄPLÄÄMINEN.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Meinaan, ei sitte pirullakaan tullut selkoa uuden blogin teosta.
Että on tää hitto soikoon sikavaikeeta. Mutta periksi ei anneta, kyllä minä teille vielä näytän muutakin kuin ne kuuluisat närhen munat. Kun saan tämän ###&%+*"!!§§¤###!!!KIROTUN masiinan tottelemaan, niin se palkitsee kaikki nettiläiset ja kaikki muutkin. HUH-HUH!!!
Tv: Vihtori Pönttö