Eli pikavinkki kaikille nettideittailijoille: mene hiirellä siihen nimimerkin päälle (älä klikkaa) ja katso alapalkista se pitkä rimpsu, viimeinen 6:n numeron numerosarja esim 123456 paljastaa paljon. Jos numerosarja on enemmän kuin 300000, niin on suht tuore tapaus. 100000 ja niillä main ovat roikkuneet jo vuosia... Tietenkin jos tekee uuden nimimerkin, niin sittenhän sitä ei voi tietää.
Sarjanumero paljastaa
13
2708
Vastaukset
- selvyyden..
vuoksi; tarkoitin nimenomaan siellä nettitreffien puolella.
- kenellekään
Sieltäkin saa lähettäjän selville.
- henkilön
kenellekään kirjoitti:
Sieltäkin saa lähettäjän selville.
Miten s-postin perusteella saa selville henkilön nimen.Olisi kiva tietää?
- vain sen..
henkilön kirjoitti:
Miten s-postin perusteella saa selville henkilön nimen.Olisi kiva tietää?
miltä palvelimelta tai työasemalta viesti on lähetetty ja sillä perusteella pääsee jo aika pitkälle, jos ei mikään kirjaston kone satu olemaan.
- Vuosikausia roikkunut
Kauemmin kuin mitenkään jaksan muistaa... tai muistanhan minä: profiilini oli taululla hamasta siitä saakka, kun palvelu avattiin. Toissapäivänä deletoin sen pois.
Mikä siinä lyhyessä ajassa niin viehättää? Menisi viimeinenkin toivo. Paitsi että nythän se on mennyttä kun ei ole enää sitä vuosikausia roikkunutta eikä uuttakaan tule suotta laitettua.. - Mikä tjänste
Noi voi jestas sentään! Siinähän on meille seuraava
Einstain, vai Öinstäin? - miten .....
.... typerää jengiä näiltä sivuilta oikein löytyykään. Hei, get a life!
Mitäs typerää tässä nyt on,näkeepä ainakin jotta kauanko on roikkunut täällä löytämättä sitä super ihmistä.
- olemasta...
eiak kirjoitti:
Mitäs typerää tässä nyt on,näkeepä ainakin jotta kauanko on roikkunut täällä löytämättä sitä super ihmistä.
jos se olisi nettinaisista kiinni, onneksi ei ole...
- jos se
olemasta... kirjoitti:
jos se olisi nettinaisista kiinni, onneksi ei ole...
jäisi vain sinun varaan se jatkuvuus ;)
- jo...
jos se kirjoitti:
jäisi vain sinun varaan se jatkuvuus ;)
mitäs siihen sanot :)
- sitten
jos on ollut suomi24-maili/galleria käytössä ja rekisteröityy myöhemmin tuonne treffipalstalle? Tuleeko id-numero sen aikaisemman suomi24 rekisteröinnin mukaan vai vasta treffipalstalle rekisteröitymisen mukaan?
- piip piip
Tuossa katsoin ohjeesi mukaan, yksikin ukko löyty Kainuusta jolla oli sarjanumero 627 (ellen ihan väärin muista) eipä ole paljon setä ulkona käynyt, hih! Nettielämää!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa3589648Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat896058Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur3715693SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1424122Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä
Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä33452Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien723021Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal782980Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä
Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,52753Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr72688- 1142668