Reivit

Onko ketään tulossa Vanhalle Laserpointteihin 28.2?
5400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tulisin vaan jos pääsisi sisään....Mikä on ikäraja?

Äänestä
  • 18v.

    Äänestä

..vitun reivit?? Ei ole "reivi" kulttuuria nähnytkään noi "pointit"..Kerran olet bilettäjä,niin kai sun täytyisi tietää sopiva sana tuohon otsikoksi.Oiskohan jotain tyyliin "Trance,hardtrance,nrg! bileet kyseessä;) Hih...Mut juups...Tuonne mennään..Ja vipelletään niin mahdottomasti taas;)

Äänestä
  • kyllä ne mielestäni reiveistä menee ja niin muutkin niistä puhuvat, mutta samapa tuo..=).
    Joo, oispa jo perjantai!!

    Äänestä

  • Kertoisitko mitä eroa on reiveillä ja bileillä?
    Bileethän yleisessä kielenkäytössä ovat kotibileet, eikö? Sana "bileet " on hieman lattea, eikä kuvaa sitä räjähtävää riemua jonka tampatessani koen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bilettäjä kirjoitti:

Onko ketään tulossa Vanhalle Laserpointteihin 28.2?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu