Yleisesti näillä palstoilla saa lukea naisesta"Olet h...jos harrastat yhden yön juttuja...." Miehet taas kehuu kaadoillaan eli on siis sankari ÄLYTÖNTÄ! Eletään ja nautitaan tästä elämästä,eikä stressata liikoja. Eletään hetkessä tehdään sitä mitä halutaan eikä välitetä noista kateellisten panettelusta.Miehet jotka ite käyttää meitä naisia kertkäyttötavarana,niin on just niitä haukkujia....hmm mistäköhän johtuu...?? Jäikö toinen kerta saamatta, no eihän se silloin olisikaan enää yhden yön juttu....Jokainen vastaa itestään ja jos on hyvä olla niin silloin ei kellään ole asiaan mitään sanomista.
Nipotus pois
eräs nainen
101502
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Puhut asiaa! Sulle peukkuja! HYvä =)
Itse käyn maksullisissa palveluissa, koska se on helppo ja nopeaa ja saan tasan sen mitä haluan. Yksi elämä, joten kannattaa nauttia mahdollisimman paljon. Ei se hinkkaamalla kulu ja tämä on minun yksityisasia, joka ei kuulu kuin minulle itselleni.
No mutta minka sille voi, etta en osaa huoraa arvostaa? Vaikka kuinka haluaisin, niin en vaan osaa.
Enemmän mä arvostan sitä huoraa kun huorassa käviää! se on niiden työtä ja jotkut miehet maksaa saadakseen seksiä sitä mää vasta säälinkin. voivoi teitä..
mut eiks h***'s käynti o hyvää treenaust meinaa tulevaa varte
ku,aikas suurel tod.näk. saa lopult vaimox h****n
sit o niiku harjotellu valmiix
Eli joka haukkuu niin on jääny ite ilman..... :) Tai ehkäpä olet pokannut raflasta jonkun pimun ja sit ei heppi värähtänytkään niin helpompi haukkuu nainen kun myöntää et on ite samanlainen :):)
Oon komee pelimies ja maksan mielellään muijjalle ihan suoraan rahassa. Jos käy baarissa niin tulee otettua kännit, taxilla grillin kautta kotiin ja jollekin muijjalle viel drinkit tarjottuu. Halvemmalla selviää ja saa nussia selvin päin kun maksaa rehellisesti mammalle rahalla;) Silleesti ei mene edes aikaa hukkaan turhaan paskan jauhamiseen mitä tulee muijjille hetettyä pillunkiilto silmissä. Maksulliset lisäks tekee kaiken mitä pyytää ja pillun karvatkin on ajeltu huolella.
huutele perään et palopohjaan ;)
Nussitaan se paha olo pois :)
tehdäänkö se kerran sit suukko ja kiitos.