Unia 24:stä?

Anonyymi

Oletteko nähneet unen 24:stä?

Minä kerron, mitä olen nähnyt:

Olin maalaispihalla ja kun Michelle Dessler meni autoon, auto räjähti ja aloin itkeä kauheasti, kun suosikkihahmoni oli kuollut (siis unissaan). Tony Almeida tulee lohduttamaan halatessaan minua ja sanoi "Olen pahoillani, hän on poissa...". Ilmeisesti se uni johtuu viidenneltä kaudelta.

3

475

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kuka lie

      Päättykö se uni siihen, ku Bauerin Jaskan kidnappasi kiinalaiset ja vei rahtialuksella kiinaan kidutettavaksi ja kyseli, että "Luuletko, että meillä kiinassa on näin lyhyt muisti?"

      Ajattelin vaan, että jos se uni joutu 5. tuotantokaudesta.

      Vai näitkö jopa niin pitkälle, että Jaska uhrattiin terroristeille, jotta rikosaalto saataisiin loppumaan? Jos näit, ni se johtuu jo sitten 6. kaudesta. :)

      • Anonyymi

        Tätä tapahtui vain viidennellä kaudella. En nähnyt sellaista unta, jossa Jack joutuisi ongelmiin kiinalaisten kanssa.


      • geegan
        Anonyymi kirjoitti:

        Tätä tapahtui vain viidennellä kaudella. En nähnyt sellaista unta, jossa Jack joutuisi ongelmiin kiinalaisten kanssa.

        Idiot nythän on menossa se viides kausi,taisit ite runoilla vähän lisää


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      28
      2557
    2. paras asia kaivatussasi?

      ❤️‍🔥
      Ikävä
      118
      2176
    3. Syitä välttelyyn

      En ennen ole kokenut tällaista. Miksi vältellään jos on ihastunut vai onko se aina merkki siitä ettei kiinnosta?
      Ikävä
      103
      1861
    4. Vihaan sua todella paljon.

      Tiedoksi vaan 🙃
      Ikävä
      123
      1852
    5. Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.

      Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.
      Ähtäri
      10
      1584
    6. Purrasta tehty huoli-ilmoitus

      Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b016
      Maailman menoa
      142
      1172
    7. Miksi kaivattunne

      ei pystynyt koskaan kertomaan tunteistaan? Teitkö oikean valinnan kun lähdit etääntymään? Kuinka kauan olisi pitänyt odo
      Ikävä
      90
      1085
    8. Pelottaa kohdata hänet

      En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt
      Ikävä
      89
      1051
    9. Tiedätkö ketään toista jolla on sama kaivattu

      Eli joka ikävöisi samaa henkilöä tällä palstalla? Tai muualla? Tiedätkö miten kaivattu suhtautuu tähän toiseen verrattu
      Ikävä
      22
      1042
    10. Olisin halunnu vaan tutustua

      Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno
      Ikävä
      35
      987
    Aihe