Kertokaapas mikäs olis sopiva kondoomi semmosen pilin päälle kuin 18/5cm. Kokemuksia kummaltakin sukupuolelta. Mikä tuntuu naisesta hyvältä ja taasen mikä istuu hyvin ja tuntuu miehestäkin hyvältä.
sopiva kumisukka?
hbk
3649
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
mutta kokeile sulttaania se vanha ja varma:) ei anna periksi vaikka ampuis kone kiväärillä!!
Juu, eli sun kalus on samaa kokoluokkaa kuin mun entisellä poikaystävällä. Silloin ei mulla vielä pillereitä ollut, joten kondomit oli kovassa käytössä. Suosittelen Xtra pleasure. Se on sopivan kokoinen. Ei purista kalun ympäriltä (kuulemma) ja tuntui musta ihan hyvältä. :)
kokeileppa black jack kondoomeja(mustia) itsellä on samankokoinen elin suurinpiirtein kuin sinulla ja black jack kondoomi puristaa mukavasti ja samettisen pehmeästi. myös tytöt tykkäävät. myös upea näköefekti itsestä ja useimmasta tytöstä