Folk/Black/Melodic/Symphonicmetal vaikkutteista fantasiametallia soittava Kivimetsän Druidi etsii uutta rumpalia, joka hallitsee tarkan perussoiton lisäksi tuplapedaalit ja blästbeatin. Vaadimme rumpalilta myös paneutumista ja asennetta. Jos olet täysi-ikäinen ja kuvaus sopii sinuun edes jotenkin: Ota yhteyttä! (Treenikämppä sijaitsee Kouvolassa)
puh. 0408326647, 0408206999
e-mail: [email protected]
Musiikkinäytetteittä ja muita pätkiä: www.mikseri.net/kmd & www.kivimetsandruidi.com
Kivimetsän Druidi hakee uutta rumpalia!!
8
399
Vastaukset
- siis?
mitä helvettiä tämä on?huh huh
luulin jo kuulleeni kaiken mut ei,ei vielä löytyy jotain aivan uskomatonta kuraa!
oletteko aivan tosissanne tämän pelleilynne kanssa?jeesus!siis kaverit laulaa......joo,ei mitään sanottavaa enää,kalpenen:D,no okei vielä on sanottava tuosta sointukulusta teillä että siis niinkun mitä tässä oikein tapahtuu,ei yhtään pätkään missä melodiat menee edes lähelle samaan aaltopituuteen,pah,huoh,mitä roskaa!- Kivimetsän Druidi
Lapsi oppii aina uutta ;) Ja kyllä olemme ihan tosissamme tämän pelleilymme kanssa :) Roskastahan voi olla montaa mieltä..
- joo ihan kiva
Joo, täyttä paskaa, sekamelskaa ja naurettavaa pelleilyä. Joo, kyllä naama kalpenee myötähäpeästä kun noitakin runkkareita katselee xD paskaa vaan naamat täyteen ja yritellään todistella olevansa jotain.
vittu tollasella paskalla pääse edes sirkukseen esiintymään!
Menkää lapsoset jo itseenne ja riisukaa naamaltanne noi naurettava kivikausimaskit ja viekää se uusi sekä vanha rumpalinne vaikka persreikään!
- Äragön
Käykäähän urpot kuuntelemssa tää bändi! Loistavaa mättöä - melodista sellaista. Jos osoisin rumpuja soittaa, hakisin paikkaa viivana. Nää menee vielä pitkälle!
- Puumetsän Viivi
Pellebändi numero 1.
Löysivät kyllä ihan oikean "miehen" bändiinsä. Yhtä pelle kuin miltä näyttää. Sopii hyvin tollasen naamapaskantajalauman irvikuvaksi. Vetäkää käteenne, vitun hintit! - sirkus Finlandia
Ihan oikeannäköinen kaveri löytyi. Istuu kuin pelle sirkukseen:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/281980_10150275189164801_4748542_n.jpg - nooblolxd
onko tää oikeesti kivimetsän druidi? :D Siis se ainoa oikea, oon kuunnellu vaikka kuinka paljon mut tuotanto vaan loppu kesken. helvetin hyvää musiikkia meinaa!
- kotihuivi
Joo, tuotanto kyllä loppuu kesken, varmaan aika amatööriporukkaa. Mutta niin loppuu bändikin. Tämä on oikeasti niin naurettavaa kuraa, että huhuhuhhhhh, Teräsbetonikin jää irvikuvana kirkkaasti kakkoseksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olit niin lähellä
Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa1225629- 643980
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺433599Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭312929Kun me näemme taas
Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen332892Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle322260En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä112227Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli122170- 1181717
Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm101624