Nyt kaikki valmiina...24 Season 6 alkaa maanantaina 15.1 Suomen aikaa kello 6.00.
Ohjelma näkyy netistä suorana TVUplayerilla,
FOX kanavalla (lähetys tulee San Fransiscosta FOX 2 kanavalta , HongKongin kautta linkitettynä)
Kannattaa katsoa, jos jaksaa herätä jo aamulla aikaisin!
24 Season 6 alkaa 15.1
9
2221
Vastaukset
- ilmestynyt
Kuudennest kaudest muuten
- TVU
http://www.fox.com/home.htm
Katso sieltä 24 Banneri:
"24 - two our premiere" on FOX on sunday 14.1
Eli kysessä on VIRALLINEN ENSIESITYS JENKKITELEVISIOSSA.
Suuri yleisö näkee nämä 6. kauden jaksot jenkeissä vasta nyt sunnuntaina. ELI kannAttaa katsoa - ilmestynyt
TVU kirjoitti:
http://www.fox.com/home.htm
Katso sieltä 24 Banneri:
"24 - two our premiere" on FOX on sunday 14.1
Eli kysessä on VIRALLINEN ENSIESITYS JENKKITELEVISIOSSA.
Suuri yleisö näkee nämä 6. kauden jaksot jenkeissä vasta nyt sunnuntaina. ELI kannAttaa katsoaNo jokatapauksessa ainakin neljä jaksoa ilmestynyt jossain päin maailmoo.
Ydinpommi räjähtää LA:ssa ja Jack ampuu Curtisin. Terroristit uhkaa pamauttaa viel 4 pommia. - Neljä jaksoa nähnyt
ilmestynyt kirjoitti:
No jokatapauksessa ainakin neljä jaksoa ilmestynyt jossain päin maailmoo.
Ydinpommi räjähtää LA:ssa ja Jack ampuu Curtisin. Terroristit uhkaa pamauttaa viel 4 pommia.Niin, siis Foxhan julkaisee neljä ensimmäistä jaksoa erikois-DVD-levyllä tammikuun puolessavälissä, ja nuo neljä jaksoa vuotivat nettiin jo 7. tammikuuta (saattoi olla tahallinenkin temppu Foxilta että nostetaan kiinnostusta sarjaa kohtaan).
Virallisesti ne tulevat USA:ssa siis kaksi jaksoa 14. tammikuuta ja kaksi jaksoa 15. tammikuuta. - 5:nnestä jaksosta
on tullut jo 12 ensimmäistä minuuttia.
- Bauer2
ilmestynyt kirjoitti:
No jokatapauksessa ainakin neljä jaksoa ilmestynyt jossain päin maailmoo.
Ydinpommi räjähtää LA:ssa ja Jack ampuu Curtisin. Terroristit uhkaa pamauttaa viel 4 pommia.4 jaksoo on katottuna
- TVU Player
Bauer2 kirjoitti:
4 jaksoo on katottuna
Tiukkaa 24 kamaa, Jack jatkaa teflonina, ei edes Kiinalaiset saa tätä Jaakko kultaa hengiltä.
Nyt spoili:
Amerikkaa kohtaa uskomaton terroristiiskujen sarja kuukausien ajan, itsemurhapommeja jne.
Terroristit lupaa lopettaa yhdellä ehdolla: Antakaa meille Jack (terrorin takana eräs edellisinä kausina kuolleen arabiterroristin broidi - eli kostohan se tietysti mielessä)
Wayne Palmer, nykyinen USA pressa ei näe neuvonantajineen muuta mahdollisuutta, kuin hankkia Jack ja luovutta hänet tapettavaksi.
Kiina palauttaa Jackin. Joka astuu koneesta Jeesus parrassaan. On kuulemma ollut kaksi vuotta sanomatta sanaakaan, kuulusteluista huolinmatta.
Jack luovutetaan terroristille. ei mene kuin 5 minuuttia, kun Jack huijaa ja pääsee vapaaksi ja saa samalla tietää, että juuri tämä terroristi on itse asiassa kaiken terrorin takana, eikä henkilö jota jenkit luulee. Jaakko kulta menee ja pelastaa sitten tämän 'epäillyn terroristin hengen' viime tipassa....jatkuu huomenna - lisääkin
5:nnestä jaksosta kirjoitti:
on tullut jo 12 ensimmäistä minuuttia.
Nyt näyttää olevan jakosellaan jo 5. ja 6. jaksokin sitten. Mistäs ne on vuotaneet?!?
- Ei kuulosta uskottavalta..
lisääkin kirjoitti:
Nyt näyttää olevan jakosellaan jo 5. ja 6. jaksokin sitten. Mistäs ne on vuotaneet?!?
Sen ymmärrän että jaksot 1-4 vuotivat julki ennen aikojaan, koska Fox julkaisi ne DVD:llä.
Mutta siitä eteenpäin olevien jaksojen kohdalla ei ole ollut mitään puhetta siitä että ne olisivat olleet missään saatavilla. Kuulostaa hieman oudolta.
Oletko itse nimenomaan katsonut nuo jaksot, vai vain nähnyt että jossain sanotaan että jaossa on tuonnimisiä jaksoja? Koska filen nimenhän nyt voi feikata kuka hyvänsä miksi hyvänsä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site956092Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto555068SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574212SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963809Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost83568Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1143110SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502513Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352449Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat522169Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val211545