Feikkiplugi

Osaisko joku kertoa, että myydäänkö lävistysliikkeissä feikkiplugeja, kun ei oikein viittis oikeetakaan ottaa ainakaan vielä. Vai myydäänkö niitä vaan netissä. Jos ei myydä, niin mikä olis vähän samantapainen, joita myytäis liikkeissä?
81108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

en sit tiedä mis asut,mut siellä ainaski on..

Äänestä
  • on niitä ainakin niissä lävistysliikkeissä missä minä olen käynyt. esim. turun hansassa sijaitsevassa bald fellowsissa on.

    Äänestä

  • Mistä sieltä Itäkeskuksesta niitä löytyy?

    Äänestä

Niitähän on lähes tulkoon kaikkialla. Kuopion Madu Shopistakin löytyy.

Äänestä

mene crazy factoryyn ja valithe FAKE PIERCINGS

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Minna_17 kirjoitti:

Osaisko joku kertoa, että myydäänkö lävistysliikkeissä feikkiplugeja, kun ei oikein viittis oikeetakaan ottaa ainakaan vielä. Vai myydäänkö niitä vaan netissä. Jos ei myydä, niin mikä olis vähän samantapainen, joita myytäis liikkeissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu