Millä palstalla -siis ilmaisella- voisi ottaa kontaktia venäläisiin ja virolaisiin naisiin.
Venäläiset ja virolaiset naiset pitävät huolta itsestään ja ovat paljon kauniinpia kuin suomalaiset naiset, jotka ovat yleensä liian lihavia ja lyhyt hiuksia.
Venäläiset ja virolaiset naiset pitävät huolta itsestään ja ovat paljon kauniinpia kuin suomalaiset naiset, jotka ovat yleensä liian lihavia ja lyhyt hiuksia.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Suhteen olennaisin osa on juuri naisen pitkät hiukset! Ymmärrän sen kyllä, sillä en minäkään aikaisemmin deittaillut miesten kanssa, jos ei ollut kolmen millin siiliä. :D
Olennaiset asiat ensin. Voi luoja!
Pate vaan pärjää paremmin venäjän kielellä, tuo suomen kieli kun ei ihan vakuuttanut ("suomalaiset naiset, jotka ovat yleensä liian lihavia ja lyhyt hiuksia".
Niin, ja mitäs ne suomalaiset miehet? Kaljamahaisia, ikäisiä vanhemman näköisiä, huonokuntoisia ja huonosti pukeutuvia kuvatuksia!! Siinähän se on syy, miksi pitää lähtee venäläistä tai virolaista naista lähteä hakemaan, kun ei suomalaisille naisille tuollaiset kaljamahaiset kuvatukset kelpaa. Yök!!!
se ei ole siun ongelma. Kylläpä on katkeraa tekstiä. Taisit tekstissäsi nainen kertoa vaan itsestäsi.
Minä olen puolessa vuodessa S24-treffeillä ymmärtänyt sen, että en tule kelpaamaan suomalaisille naisille. Eikö ole siis hyvä, että olen vihdoin tiedostanut tasoni ja päättänyt olla tuhlaamatta enempää aikaa kotimaisilla markkinoilla?
Parempi, että jäät yksin, etkä ala haaveilemaan itämaisista naisista, he kun tulevat tänne pelkästään paremman elintason takia. Sitten kun he ovat sinunlaistesi avulla saaneet Suomen kansalaisuuden, he eroavat.
Miten ne naiset voi saavuttaa paremman elintason eroamalla minusta, kuin pysymällä vaimonani? Ei ainakaan työtä tekemällä...
Nyt kirjoitat itseesi ottaneena aivan toisesta asiasta kun alkuperäinen kirjoittaja.
Joo, venäläiset ja virolaiset naiset (etenkin kaupunkilaiset) ovat perusluonteeltaan muotitietoisempia ja omasta ulkonäöstään hoitavia.
Se nyt vaan pitää paikkansa.
Pariin venäläisnaiseen olen tutustunut ja täytyy sanoa, että heissä on potkua enemmän kuin suomalaisissa naisissa. Asuinpaikan
vuoksi en lyöttäytynyt kimppaan kummankaan kanssa, mutta ehkäpä sekin päivä vielä tulee.
sellainen on olemassa kuin www.delfi.ee tai sinne päin. Toivottavasti kielitaito riittää, nuoremmat virolaiset eivät nimittäin enää osaa suomea, ja vaikka osaisivatkin niin eivät välttämättä suostu sitä puhumaan.
Venäläinen deittipalsta. Kauniita naisia löytyy mut kun ei ymmärrä kielestä mitään:(
http://www.svidanka.ru/
Virolaiset pitävät suomalaisia vähän juntteina, voi olla vaikeeta.
Venäjällä taas naisten mielestä paikalliset miehet on ihan sikoja, Suomi-mies on siellä arvossaan.
Tuo on kyllä totta,venäläiset naiset arvostaa suomalaista miestä toisin kuin nämä suomalaiset "juntti" naiset.
Tänään poistin profiilini kokonaan kun löysin ihanan venäläisen naisen.Nyt saa nämä suomalaiset horoperseet olla ihan omassa arvossaan(Jakakaa,pettäkää,kusettakaa)raakatkaa kuvien perusteella hyvätkin miehet pois laskuista.
Miehille,joita nämä suomi lehmät kuvottaa,kannatan venäläisnaisen etsimistä ja niiden pitämistä kuin kukkaa kämmenellä.Ette varmasti tule pettymään.
Suomalaiset naiset kulkevat kohti tuhoaan, eivätkä edes itse tajua sitä. Käyvät töissä, eivätkä sitten enää jaksa eivätkä välitä pitää huolta itsestään. Pukeutuvat farkkuihin, eivätkä käytä koruja, korkokenkiä ja hameita, niinkuin naisen pitäisi. Ei kukaan mies ole kiinnostunut naisesta, joka on pyöreä, rempseä ja jätkämäinen, niinkuin suuri osa Suomalaisista naisista on. Naisen pitää olla hoikka, erityisesti vyötärön kohdalta sekä pukeutua ja käyttäytyä kuin nainen. Kiertoajelu Tallinnassa kertoo kaiken, Suomalaiset miehet katsovat paikallisia naisia, kuin eivät olisi ennen naisia nähneetkään, eivätkä täällä Suomessa olekaan.
kirjoittaa sevää suommea:
"suomalaiset naiset, jotka ovat yleensä liian lihavia ja lyhyt hiuksia."
että tietysti suomalaiset miehet on kiinnostuneita virolaisista naisista koska naiset siellä ovat paljon kauniinpia ja ovat tyylikkäitä, heillä on tyylitajua.
Suoraan sanottu ja näinhän se on.
Vaikka suomalaisen naisen ruumiinrakennetta ei tietenkään voi muuttaa mutta tyylillä voisi kumminkin pelastaa aika paljon. Suomalaisilla naisilla ei todellakaan ole mitään tyylitajua. Onko se tämä feminismi ajanut siihen että nainen haluaa nykyään näyttääkin mieheltä? Vai pelkääkö naiset toisten feministi naisten arvostelua jos haluaa näyttää naiselta?
Onko tyylitajuista käyttää niin lyhyttä hametta että stringit vilahtelevat vähän väliä?? Näitä näkee varsinkin viron yökerhoissa.
Kyllä sen huomaa kun vaikka liikkuu kesällä noissa isoissa Itä-Euroopan kaupungeissa. Trendikkäitä, naisellisen tyylikkäitä naisia katukuva täynnä. Kyllä miehen silmä lepää kaupungilla liikkuessa:). Hyvin erottuu katukuvasta se "juntin" näköinen ja vielä mahdollisesti vähän jätkämäisenkin näköinen nainen, tietää kyllä heti kysymättäkin mistä maasta nainen on, Suomestapa tietenkin.
Entäs suomalaiset lökäpöksymiehet.. joilla villapaidat on tungettu housujen sisään ja vyötäröt on kainaloissa. ja kaljamaha retkottaa housun puntin päällä. Itse kuvitellaan olevan hyvinkin nuorekkaita, heh heh. Netissä näytettään armeijakuvia, jotta näyttäisi vähän hoikemmalta. Että aivan vapaasti sellaset miehet venäläisten naisten omistukseen :)) Tervemenoa!!
Minä olen nyt ainakin nuori, hoikka (ei todellakaan kaljamahaa) opiskelijamies ja olen kiinnostunut kovastikin noista Itä-Euroopan naisista. Todella kauniita,tyylikkäitä naisia. Ihan toista tasoa kuin nämä lyhyenlännät, tyylittömät suomalais naiset.
Suomalaiset naiset myös pukeutuvat huonosti. Useimmat leikkaavat hiuksensa lyhyiksi eivätkä käytä korko kenkiä. Suomalainen nainen on sitä paitsi täysin feminismin saastuttama....
Toista on Itä-Euroopassa, jossa naiset ovat pitkiä ja kauniita ja osaavat pukeutua naisellisesti.
Ei ole ilmeisestikkään mikään huono palvelu. mutta maksullinen, valitettavasti
http://www.elenasmodels.com/
Juuri tuollaisilta venäläiset naiset juuri yleensä näyttävätkin.