Latexfarkut

Fettari

Moi. Olen uskaltautunut ulos kumifarkuissa ja useasti ja palaute on ollut myönteistä. Viimeksi Helsingin yössä viikko sitten jouduin kertomaan, miksi kumia ovat housuni.
On kivaa että ihmiset uskaltautuvat kokeilemaan sormillaan, miltä kumi tuntuu...

5

867

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • var det dyrt?

      Mistäs sellaisia löytää? oliko kalliit?

      Itekin olen miettinyt muttei ole tullu vastaan.. ainakaan täällä Keski-Suomen kaupoissa..

    • vitnaakkel

      jostain syystä aina kun joku teikäläinen kirjoittaa vaatemieltymyksistään, mukana on aina se pakollinen '..palaute on myönteistä'. Paljon teikäläisten viestejä (pakosta) lukeneena tulen väkisellä miettineeksi että sellasilla tyylitajulla, mikä viestien sisällöstä paistaa, on todella vaikeaa kuvitella että kukaan sellasista rehelisyyksissään antaisi myönteistä palautetta.

      Toisaalta tulen kans miettineeks että miks teikäläiset aina toitottaa sitä että miten palaute on ollu myönteistä; jos olette kerran niin innokkaita ja rohkeita vaatetuksenne kanssa kun annatte ymmärtää, miks kinuatte palautetta muilta.

      Kolmas vaihtoehto tietenkin on, että näitä 'myönteistä palautetta' viestien kirjoittajia ei ole kun yksi tai kaksi mutta nimimerkkejä on niin monta kun on viestejä eri foorumeilla.

      Joka tapauksessa, jos vaihtasit levyä välillä, huomaisit että sitä elämää on oman vaatekaapin ja foorumien ulkopuolellakin.

    • Anonyymi

      Ihanat housut, tuntuvat hyvälle, kuten muutkin latex asut. Itsekkin tykkään latex asuista. Arvostelijat saa, ja kannattaa unohtaa. Jokainen pukeutuu millaisiin asuihin haluaa pukeutua, se ei ole toisten asia, eikä kuulu tippaakaan ulkopuolisille. Tiukkapipot pysykööt kotona, ja kiristäköön pantaansa lisää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      61
      1169
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      891
    3. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      651
    4. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      325
      647
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      626
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      618
    7. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      93
      600
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      595
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      75
      566
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      564
    Aihe