Latexfarkut

Fettari

Moi. Olen uskaltautunut ulos kumifarkuissa ja useasti ja palaute on ollut myönteistä. Viimeksi Helsingin yössä viikko sitten jouduin kertomaan, miksi kumia ovat housuni.
On kivaa että ihmiset uskaltautuvat kokeilemaan sormillaan, miltä kumi tuntuu...

5

813

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • var det dyrt?

      Mistäs sellaisia löytää? oliko kalliit?

      Itekin olen miettinyt muttei ole tullu vastaan.. ainakaan täällä Keski-Suomen kaupoissa..

    • vitnaakkel

      jostain syystä aina kun joku teikäläinen kirjoittaa vaatemieltymyksistään, mukana on aina se pakollinen '..palaute on myönteistä'. Paljon teikäläisten viestejä (pakosta) lukeneena tulen väkisellä miettineeksi että sellasilla tyylitajulla, mikä viestien sisällöstä paistaa, on todella vaikeaa kuvitella että kukaan sellasista rehelisyyksissään antaisi myönteistä palautetta.

      Toisaalta tulen kans miettineeks että miks teikäläiset aina toitottaa sitä että miten palaute on ollu myönteistä; jos olette kerran niin innokkaita ja rohkeita vaatetuksenne kanssa kun annatte ymmärtää, miks kinuatte palautetta muilta.

      Kolmas vaihtoehto tietenkin on, että näitä 'myönteistä palautetta' viestien kirjoittajia ei ole kun yksi tai kaksi mutta nimimerkkejä on niin monta kun on viestejä eri foorumeilla.

      Joka tapauksessa, jos vaihtasit levyä välillä, huomaisit että sitä elämää on oman vaatekaapin ja foorumien ulkopuolellakin.

    • Anonyymi

      Ihanat housut, tuntuvat hyvälle, kuten muutkin latex asut. Itsekkin tykkään latex asuista. Arvostelijat saa, ja kannattaa unohtaa. Jokainen pukeutuu millaisiin asuihin haluaa pukeutua, se ei ole toisten asia, eikä kuulu tippaakaan ulkopuolisille. Tiukkapipot pysykööt kotona, ja kiristäköön pantaansa lisää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      80
      4496
    2. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      85
      4381
    3. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      43
      3729
    4. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      16
      3423
    5. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      40
      2957
    6. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      2674
    7. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      15
      2653
    8. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      39
      2003
    9. Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi

      Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta
      Ikävä
      158
      1718
    10. Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?

      Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli
      Maailman menoa
      95
      1253
    Aihe