Se kuuluttaja

TV1 on onnistunut kerrankin rekrytoimaan kuuluttajakseen tosi kauniin naisen. Se vaalea pitkähiuksinen n. 30 vuotias nainen. Jestas miten se on kaunis. Sellaselta naiselta en voisi kieltäytyä mistään. Viet mun ajatukset :)
31194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tarkoitat varmaan Riikkaa? Se vie mielen.

Äänestä

ole paremman näköinen,oliko nimi Maria?

Äänestä
  • Jos puhut tuosta naisesta joka on istunut siinä sohvalla tänään, niin ei. On jotenkin varautuneen oloinen. Riikalla on avoimempi asento ja hymyä. Blondit miellyttää muutenkin enemmän. Makuasioita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vaude! kirjoitti:

TV1 on onnistunut kerrankin rekrytoimaan kuuluttajakseen tosi kauniin naisen. Se vaalea pitkähiuksinen n. 30 vuotias nainen. Jestas miten se on kaunis. Sellaselta naiselta en voisi kieltäytyä mistään. Viet mun ajatukset :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu