Vai että semmosta peliä?
Viestini oli poistettu!
Ja että ninku MIKSI??! KETÄ se muka loukkasi!?!?
Minä vain kysyn Ja syystä kyllä:
Jos se on poistettu, niin totisesti MILLÄ perusteella: Dr. Benin edellisessä, erittäin asiallisessa artikkelissa oli yksi "vastaus" kirjoitettu isoilla kirjaimilla: "PÄIN PERSETTÄ..." Kirjoittajana oli nimim. "Nainen" (?!) Alkukommenttina oli: "Täyttä paskaa on." Loppukommenttina: "Täyttä ...skaa"
Siis TÄLLAISET sikatörkyherjat SAA olla netissä vapaasti, vaikka se on erittäin asiattomasti ja törkeästi esitetty selvä luokkaus erittäin asialliseen artikkeliin. Mutta minun tekstini poistetaan, vaikka en taatusti herjaa ketään muuta, kuin itseäni, koska olen varsinainen netti-idiootti näiden compuutterivehkeitten kanssa. Minähän vain KYSYN neuvoa henkilöltä, jonka tiedän osaavan blogin teon. Kirjoitan vieläpä rek.nimim:llä, mutta nuo pahimmat rääväsuut käyttävät usein jopa tekstinsä sisältöä nimimerkkinä.
Siis TODELLA törkeätä!
Tuo neuvo, jota tarkoitan, on ERITTÄIN tärkeä, koska tarvitsen sen, jotta voisin esittää teille kaikille nim.om. AVIOLIITTOA koskevan asian, joka on niin merkityksellinen, että kerrassaan mikään maailmassa EI ole sen merkittävämpi. Ei voi olla. Sen tulee huomaamaan jokainen, joka asiaan viitsii tutustua. Ilman blogin teko taitoa sen esittäminen ei onnistu.
Vaikka tekstini ei ole suoraan avioliittoasia, niin kysyn siihen liittyvää neuvoa juuri täältä, koska tiedän Dr. Benin liikkuvan näillä palstoilla. HÄN tietää blogin tekemisen niksit, koska olen lukenut niitä blogeja.
Jos viestini on siirretty johonkin muualle, niin sopis sitä ny ees vähän sanoa, MIHIN? Eihän tällainen nettipöllö sitä itse mistään löydä.
Olen kyllä jo lyhyen nettihistoriani aikana huomannut, että selvä törky täällä on sallittua, mutta totuus on täälläkin näköjään ihan yhtä kriminaalista, kuin se on ollut kautta koko historian.
Tv: Vihtori Pönttö
VAI NNIIN!!!?
vihtori.pontto
1
432
Vastaukset
- Anonyymi
en ole robotti
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 861494
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.1121375Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras401167- 281094
Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta
Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne117933Olisin valmis salaisiin tapaamisiin
Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet46908- 19862
Olisit voinut olla...
....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n65797- 43709
YT skoda Transtech
Noin 200 saa potkut. Saksikäsipetturi ajoi suomen konkkaan ja tarkkikselle. Totaalinen Petosjytky..76705