nuoren laihan rinnat veltot tyhjät lerpat (sitten 2 lasta ja vähäinen imetys) nyt nainen lihavampi rinnat suuret kiinteämmät täyteläiset!Ei silikonia,
että vain rasvako vaikuttaa?
että vain rasvako vaikuttaa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Siis tyttöystävästäsikö puhut?
TOTTAKAI raskaus turvottaa rintoja, koska sinne menee MAITOA tulevaa lasta varten!
Mistä tuon "rasvan" vedit...
tovin joten se ei enää vaikuta, nyt tissit pullottaa mukavasti, siitä se rasva tuli kehiin )).
Se siis suomeksi sanottuna LIHOI?! No ONNEKSI OLKOON! Yleensä miehet pillittävät itkua, jos niiden eukot lihoo.
pahasti vaan hyvän sopivasti.
rasvakudostahan siellä on.
Jos nainen on ollut vaikka teininä sopivan paksunen tia vaikka hieman pullee, ja laihdettaa sit nuorena naisena, niin kyllähän ne rinnat siinä mukana laihtuupi. Elikkäs lerpahtaa. Ja tohon lerpahtamiseenhan nainen voi ite vaikuttaa. Minun käsityksen mukaan siihen toiseen lerpahtamiseen ei voi nainen vaikuttaa kun kohotusleikkauksella, elikkäs siihen et jos vaikka harrastaa juoksua tai jotain muuta sellasta lajia missä rinnat pomppii..ne eittämättä sillon myös venyy jollei saa tarpeeks hyvää tukea. Tai jos vaikka pienirintainen nainen tykkää esitellä itteensä ilman rintaliivejä oikeen urakalla, saattaa muuten myös silloin rinnat lerpahtaa. Koolla ei kuulemma ole mitään merkitysta tuon lerpahtamisen kanssa. Ite oon nähnyt paljon myös pienirintaisia naisia joilla on ollut melkoiset hernepussit nuoresta iästään huolimatta. Luulen että tuohon on osittain myös syynä se että moni luulee ettei pieniä rintoja tarvitse tukee niin hyvin kuin isompia. Väärä käsitys. Tukekaa siis naiset hyvin rintojanne.
Itselläni oli vuosi sitten ja reilut 8 kg laihempana täydelliset patalaput rintoinani. Nykyisin koko on b/c. Harmi vaan, että koko lisääntyi vatsassa, perseessä, alleissa ja reisissäkin. ;)
mutta onpahan rinnat!!!