Verrataanpa nyt kunnolla

2276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minusta edelleen Forevermore on parempi: jää mieleen, siinä on P. Rantasta lainaten kivoja nyansseja, Rantasen ääni ja hieno tulkinta pääsee oikeuksiinsa. Mutta ei tuo Face in the mirrorkaan ihan paska ole, siinä on kivaa kosketinten pimputusta ja ok kertosäe mutta aika tasapaksu perushevibiisi.

Äänestä

Forevermoren kertosäe jää paremmin mieleen. Ei voi mitään. Huonompi kappale meni jatkoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


L0r3n kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=zRl-jyO1vlU
http://www.youtube.com/watch?v=U7zPQLuk6PQ

Kumpi kappale on mielestänne parempi? Miksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu