Voiko olla ihanampaa ilmestystä, kuin jäätanssija Kiira Korpi onnistuneen kilpailusuorituksen jälkeisessä haastattelussa.
Nam nam. :)
Nam nam. :)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Liika leijuva. Ei oo substanssia.
No juu, Kiira edustaa kyllä tollasten eloveena-blondien terävintä kärkeä. En yleisesti ottaen syty vaaleaveriköistä, mutta kyllähän Kiira on näyttävä tyttö
kauniit silmät on hällä
KAUNIS tyttönen!!! suomeen on valittu rumempia missejäkin kun Kiira...
näin naisen näkökulmasta.....se saa naisenkin kuumaks vaikken naisiin päin olekkaan:D
.. jos nainen saa sinut kuumaksi. Yksinkertaista.
Helmi mikä helmi.
kiira on tosi suloinen ilmestys. Enemmän tosin tykkään seurata hänen hienosti alkanutta uraansa luistelijana. Toivon hänelle kaikkea hyvää:)
pakko kysyä siulta DorkaM: minkä vuoksi/millä tavalla uupuu substanssia?
No se on ku just taivaasta tippunut. Ei oo tippaakaan särmää. Vois vaikka raapia persettä tai kaivaa nenää niin tietäis että siellä on ihminen sisällä.
No harvoinpa tuollainen teinityttönen on mitenkään erityisen karismaattinen tai persoonallinen. Kunhan nyt näyttää hyvältä, käy koulua ja luistelee. Kyllä sitä särmää sitten tulee kunhan tuota elämänkokemusta ehtii hieman kertyä. Teinitytön vielä kuuluukin olla tuollainen puhtoinen ja viaton tabula rasa.
Missä vaiheessa tapahtuu muutos viattomasta ja suloisesta nuoresta naisesta holtittomaksi miehennielijäksi?
nyt sain vähän kiinni ajatuksestasi. "Taivaasta tippunut" kyllä kuulostaa ihan suloiselta:) Särmät ei tosiaan kyllä ainakaan telkkarin kautta välity, miten liene tosielämässä, se ei niin kamalasti kiinnosta
...
tiedäkään niin illuusio elovenatyttösestä pysyy kasassa :)
ääni on kuin variksella.
En nyt ehkä ihan variksen ääneksi luokittelisi tuota Kiiran ääntä, mutta se on totta että ei neidolla mikään kovin hunajainen ääni myöskään ole. Ihan normaali ääni, ei lainkaan vastenmielinen, mutta itse olen tottunut siihen, että naisella on hieman "viehättävämpi" ääni.
huomiota, ehkä vähän persoonallinen ääni kumminkin.. :)
on parempi että suu pysyy supussa tai hymyilee, eli vahna totuus nainen on parhaimmillaan kun on hiljaa ;)
http://www.iltalehti.fi/kuvagalleria/data/yleinen/609/1.shtml
Piti hakea netistä kuvia, kun en heti hoksannut kenestä on kyse. Annettakoon se minulle anteeksi.
Mutta huomatkaapa kuinka erilaisia kuvia samasta ihmisestä voi saada (eli deittikuvien ottajat huom!).
Vartalo näyttää tasapaksulta, mutta kasvot nätiltä:
http://pds.exblog.jp/pds/1/200604/02/66/f0081966_14511469.jpg
Kasvot eivät täysin edukseen, mutta vartalon malli tulee esiin:
http://photos.skatetoday.com/albums/juniors2005/KORPI2.JPG
Tässä ehkä onnistunein kompromissi:
http://www.piruetti.fi/wallpapers/KiiraKorpi_Piruetti_1024x768.jpg
..sitten loput http://images.google.fi/images?q=kiira korpi