Kelpaako enää...

Olen saanut kutsun haastatteluun. Vaikka on kokemusta jo 25v sos ja terveydenhoito alalta niin silti!! Ikää on jo 50 et huoliiko enää kukaan tämän ikäistä. Ja kyse olisi nuorisotyöstä.
1474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Juuri sinulla on elämän kokemusta ja näkemystä, joten rinta rottingilla vain eteenpäin. Kelpaat aivan mainiosti! Joten tsemppiä vaan, älä mieti ikääsi ja vähättele itseäsi. Voittajana vain peliin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ikää on kirjoitti:

Olen saanut kutsun haastatteluun. Vaikka on kokemusta jo 25v sos ja terveydenhoito alalta niin silti!! Ikää on jo 50 et huoliiko enää kukaan tämän ikäistä. Ja kyse olisi nuorisotyöstä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu