BRAVAsta

kokemuksista

Olen varmaan Suomen pienirintaisin nainen. Synnyttänyt ja imettänyt (silti) kolme lasta. Pituuttaki löytynee 175 ,joten olo on kuin laudalla. Nyt sit löysin ton Brava systeemin netistä ja haluaisin kuulla kokemuksia. Silikoneja en halua ja maksavatki liikaa. Kun etes a-kupin sais täytettyä niin olisin tyytyväinen. Olisin valmis noihin "uhrauksiin" mitä toi Brava tarvis. Elikkä kokemuksia kiitos!

4

903

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • --.-.-.-.-.-

      Suomi24:n Plastiikkakirurgia -palstalla joskus oli aiheesta puhetta, sieltä varmaan voisit löytää kokemuksia.

    • arska

      Ihailen valtavasti erittäin pienirintaisia naisia. Haluaisin mielelläni tietää oletko täysin rinnaton? Täysin "lauta" nainen on mielestäni erittäin seksikäs.

    • huijattu

      Ei toimi. Kituutin niiden kuppien kanssa 16 viikkoa - suurimman osan yliaikaa - ja ei tullut tuloksia lainkaan. Siis ei ollenkaan. Kivasti paikat oli turvoksissa silloin kun kupit otti pois, mutta se laski pois ja pysyvia muutoksia ei siis ole.

      Laite oli kallis ja harmittaa pahasti etta piti heittaa sellainen summa kankkulan kaivoon. Tunne itseni aika typeraksi.

      • ---

        juu kokeilin myös. pidin yliaikaa usein ja kauemmin kuin määrätyn ajan. tosiaan turvoksissa oli kun tötsät otti pois mutta mitään pysyvää ei tullut. harmittaa vietävästi koska sen takia otettiin lainaa. nyt harkiten silikoneja. bravaa kokeilin pari vuotta sitten. älä ihmeessä pistä rahojasi siihen, hyvältä se kuulostaa mutta ei tosiaan toimi enkä ole kellään kuullut toimivan vaikka paljon ne lupaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?

      Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k
      Maailman menoa
      128
      4496
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      155
      3769
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      103
      3506
    4. Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia
      Maailman menoa
      41
      2859
    5. Mitä ajattelit kun näit

      kaivattusi ensimmäisen kerran? xd
      Ikävä
      136
      1806
    6. Nyt meni lopulliset lämmöt.

      Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta
      Sinkut
      38
      1602
    7. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      25
      1258
    8. Sulla on avaimet ja keinot

      Jos haluat jatkaa tutustumista. Itse olen niin jäässä etten pysty tekemään enää mitään. Pidempi keppi johon on helpompi
      Ikävä
      21
      1231
    9. Meitä ei tule

      Koska periaatteemme ovat rakkautta vahvempia. Tämä on siis koettelemus, jonka tarkoitus on vahvistaa meitä yksilöinä 😌
      Ikävä
      23
      1173
    10. Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla

      Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?
      Ikävä
      42
      1165
    Aihe