Laukku

Hei! Millainen laukku on tällä hetkellä pop? Tarvisin vähän apuja,kiitos.
3326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

isot laukut on hot

Äänestä

isot ja ruskeat jossa on mahdollisesti jtn metallisolkia :)

Äänestä
  • on isoja mut on pieniäki siis tosi pieniä missä pitkä kapee hihna. mut nahka, tai tekonahka, on se materiaali mitä on. jos olet nuori niin käy h&m:ssä, sielä nytki muistaakseni paljo kivoja laukkuja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kt123 kirjoitti:

Hei! Millainen laukku on tällä hetkellä pop? Tarvisin vähän apuja,kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu