apuaa

hei!!! onko kellään sanoja reijo taipaleen biiseihin: tähdet meren yllä ja jos jätät minut?? en löydä millään hauilla netistä?!?! kitooooos!
3142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin mitenkä ne sanat pitäisi sinulle toimittaa? Et antanut sähköpostiosoitetta.

Äänestä
  • ...jos tänne palstalle liitäis??

    Äänestä

  • sjk kirjoitti:

    ...jos tänne palstalle liitäis??

    Sanojen liittäminen tälle palstalle on paitsi laitonta, myös kielletty foorumin säännöissä. Että sitä sähköpostia vaan esille, ettei tarvitse arvailemaan lähteä. Saattaa nimittäin mennä hetki ennen kuin osuu oikealle ihmiselle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


..... kirjoitti:

hei!!! onko kellään sanoja reijo taipaleen biiseihin: tähdet meren yllä ja jos jätät minut?? en löydä millään hauilla netistä?!?! kitooooos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu