apua

millä aineella saisin hiukseni pysymään ikäänkuin märän näköisinä?
2225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

geelillä...? Millaiset hiukset sinulla on? Ainakin kiharat hiukset jää märän näköisiksi, kun laittaa märkään tukkaan tarpeeksi geeliä, ja ei kampaa sitä pois hiusten kuivuttuakaan.

(Ihan mielenkiinnosta: Miksi niiden pitäisi pysyä märän näköisinä?)

Äänestä

laita kosteisiin/märkiin hiuksiin geeliä,nielellään aika "juoksevaa" geeliä, ei sellaista joka ei meinaa tulla purkista ulos.. ja anna jämähtää paikoilleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epätoivp kirjoitti:

millä aineella saisin hiukseni pysymään ikäänkuin märän näköisinä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu