ajattelin mennä ottaa ton kulmakorun käykö se enemmän ku napa tai nenäkoru? paranemis aika? turpooko se mitenkää siis silmä tai jtn kertokaa siitä. (:
KULMAKORU
niminiminimimerkkkimerkkime...
2330
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
itse otin kulmalävärin lokakuussa. silmäluomeen tuli pieni mustelma joka hävisi viikossa. ottaminen ei sattunut ja lävistys parani n. kolmessa viikossa. tietysti riippuu ihan ihmisestä että miten sattuu ja mustelmat ja paranemiset sun muut.. nyt voin vaihdella korua ihan hyvin ja siitä ei ole enää mitään vaivaa. muistaa vaan aluksi putasailla hyvin niin kyllä se siitä =)
Itellä muutaman viikon vanha :> Parin päivän jälkeen turposi kulma päiväksi. Se siinä, ei edes mustelmaa tullut. Ei ole kipeäkään ollut. Lävistäessä ihan pikkuisen vain nipisti. Kannattaa \o/