Olisiko kellään ehdottaa mistä löytäis vuokrattavia saunatiloja yksityistilaisuuteen keski-uudellamaalla?
Extraa olisi, jos sieltä löytyisi uima-allas myös.
Voi olla myös savusauna.
Saunatiloja?
4
784
Vastaukset
- ainakin
Myllypuron liikuntahalli, on sauna ja uima-allas sekä pienimuotoinen kabinettitila...
Käyty on ja toistekin ajattelin mennä!! upeat tilat!- uudellamaalla
saunatilojahan on vaikka hurumycket mutta uima-altaalla varustetuista tulee ekana mieleen rivolin allasosasto järvenpäässä.
- Mirkku*
uudellamaalla kirjoitti:
saunatilojahan on vaikka hurumycket mutta uima-altaalla varustetuista tulee ekana mieleen rivolin allasosasto järvenpäässä.
Juu, on niitä tiloja paljon, mutta jotenkin ne on sellasia rähjäsiä, likasia ja huonokuntosia. Täytyy miettiä vielä mistä löytäis sellasen siistin. Toi Rivoli tuli mieleen mullekkin. Vois olla siisti. Täytyy kysellä hintaa.
- saunoo
Mirkku* kirjoitti:
Juu, on niitä tiloja paljon, mutta jotenkin ne on sellasia rähjäsiä, likasia ja huonokuntosia. Täytyy miettiä vielä mistä löytäis sellasen siistin. Toi Rivoli tuli mieleen mullekkin. Vois olla siisti. Täytyy kysellä hintaa.
Hotelli Vantaalla on iso poreamme saunassa. oli ainakin ennen siisti. Wanhassa Kinossa tilaussauna ja Krapilla Savusauna joka ihan ihana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622582Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999869Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.547748Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va1026529SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936237Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675851Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615340Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515243HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1244890Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074584