Aivan loistava valinta yleltä. Aina löytyy näitä paskanpuhujia, jotka ei itse osaa mitään muuta kuin narista joka asiasta. Saunantaakse..
RAKKIKOIRAT KYYKKYYN
komento
4120
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
no katsoisin asian olevan kuitenkin niin että ne jotka narisevat ovat yleensä kiinnostuneita asiasta
, koska muutenhan on ihan sama kerkä siellä kukkuu.
Sen sijaan laisesesi nöyrästi ylen linjaa noudattava, ilman että suhtaudut mihinkään ilman kritiikkiä, ja otat tyytyväisenä vastaan minkä saat, ja pyrit tukkimaan soraäänet, olet pahimman luokan lammas. Antaa susien ulvoa se on heidän oikeutensa, vai haluatko kenties pyrkiä rajoittamaan oikeuksiamme ?
ps. haasta aivosi äläkä usko kaikkea mitä sinulle sanotaan. Tämä olkoon vinkkini sinulle
ps2. jos oikeasti olet käyttänyt aivojasi ja olet tullut samaan päätökseen ylen kanssa niin kirjoitus tyylisi on provosoiva ja se sai tämänkin viestin aikaan.
ystävällisin terveisin.
MäcKara
mutta valitettavasti "tyhjät tynnyrit kolisee"
"vai haluatko kenties pyrkiä rajoittamaan oikeuksiamme ?"
NIMENOMAAN tätä haluan. Vikisijöillä EI OLE oikeuksia!
joten olet siis lammas bäää, bäää voi jatkaa määkimistäsi kaikessa rauhassa. se ettei järjen valo päähäsi paista on vain rehellisesti sanottu henkilökohtainen ongelmasi. Kiitos että todistit väitteeni.
hypoteesini sinusta.
Veikkaan kun menet uusiin tilanteisiin mietit mitähän muut minusta ajattelevat.
Tjaa naapurin matti osti toyotan ostanpa minäkin.
kauko hyppää kaivoon miksen siis minäkin.
onnittelut valitsemallasi tiellä, voi olla ikävän tuskainen kokemus kun vihdoin tiedostat tilanteesi ja pahoin pelkään että turvaudut haulikkoon.