valkoinen nahkatakki

mistä löytyisi suht halvalla valkoinen, melko lyhyt nahkatakki naisille? :) eli en nyt mitään monen sadan euron takkia hae, mutta laadukasta silti. mielellään myös aika rockhenkinen saisi olla. :)
22165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

www.halens.fi

Äänestä

mä löysin sattumalta itse kirpparilta aivan upean ja sexyn jakun mallisen istuvan nahkatakin vain hintaan 6e! ihanasti vielä kulunut! se on mun löytö...vieläkun sais ostettuu makeet saappaat.

eli ei muutakuin kiertelee kirppareita joku päivä ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


glamrock'n'roll kirjoitti:

mistä löytyisi suht halvalla valkoinen, melko lyhyt nahkatakki naisille? :) eli en nyt mitään monen sadan euron takkia hae, mutta laadukasta silti. mielellään myös aika rockhenkinen saisi olla. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu