mpkolmeksi?

eli miten voin muuttaa omat cd:ni mp3:ksi?
tyhmä kysymys, mutta ei hirveesti kokemuksia asiasta.
5487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos sinulla on vaikka joku iTunes tai Windows Media Player, niin tökkäät levyn asemaan, se kysyy mitä tehdään, valitset kopioi käyttäen "__ohjelman nimi__". Se kopioi ne mp3 muotoon. Siirrä ne sitten soittimeesi.

Äänestä
  • kiitos!!!!

    Äänestä

  • jos halutaan nussia pilkkua, nii mediaplayer converttaa audioraidat WMA:ksi ^^



    Mutta ei aleta sille tielle tällä kertaa, eihän?

    Äänestä

  • jeesus oli homo jätkä kirjoitti:

    jos halutaan nussia pilkkua, nii mediaplayer converttaa audioraidat WMA:ksi ^^



    Mutta ei aleta sille tielle tällä kertaa, eihän?

    Mitähän versiota sinä käytät. 6.X?

    Äänestä

  • dfg. kirjoitti:

    Mitähän versiota sinä käytät. 6.X?

    Siellä on eri muotoja asetuksissa joilla levyn voi ripata.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dump kirjoitti:

eli miten voin muuttaa omat cd:ni mp3:ksi?
tyhmä kysymys, mutta ei hirveesti kokemuksia asiasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu