Tämä Loveksi on minulle vain radioiden kautta tuttu, mutta jonkinlainen teinipänti tässäkin nyt on kyseessä. Meikataan vittu aikuiset miehet ja soitetaan vielä viisu karsinnoissa playbackina.. Ei saatana! HIM:in jalanjäljissä porskutellaan ja teini-leenat kirkuu pöksyt märkinä kuinka ne on niin IhQ-hottiksia. =)
Hohhoijaa..
Hohhoijaa..
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei niistä ykskään vedä täysin livenä.
Mitä minulta on mennyt ohi kun luulin että siinä katsotaan euroviisu ehdokkaitten esiintymiskunto ja tehdään sen myötä päätöksiä. Miten sitä voi katsoa jos kaikki muu paitsi rummut tulee nauhalta. Todella säälittävää.
Taisi tulla koko juttu nauhalta kun se ei ole muuten mahdollista nopeiden vaihtojen vuoksi.
Sitä taustaa vasten lovexi on jos mahdollista vieläkin onnettomampi.
Kaikki musiikki tulee nauhalta, ja vain laulu pitää tulla livenä. Tämä on euroviisujen säännöissä. Myös Lordin kohdalla oli sama homma.
eräs "teini-leena" joka inhoaa lovexia yli kaiken!!
lovex siis pahempi kuin nälänhätä, murhat, sodat, silpomisraiskaukset, lasten hyväksikäytöt, tulvat??
kaikki soittaa playbackina noissa kisoissa