Lovex playback

Juutashh

Tämä Loveksi on minulle vain radioiden kautta tuttu, mutta jonkinlainen teinipänti tässäkin nyt on kyseessä. Meikataan vittu aikuiset miehet ja soitetaan vielä viisu karsinnoissa playbackina.. Ei saatana! HIM:in jalanjäljissä porskutellaan ja teini-leenat kirkuu pöksyt märkinä kuinka ne on niin IhQ-hottiksia. =)

Hohhoijaa..

7

493

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kolikoli

      Ei niistä ykskään vedä täysin livenä.

      • Juutashh

        Mitä minulta on mennyt ohi kun luulin että siinä katsotaan euroviisu ehdokkaitten esiintymiskunto ja tehdään sen myötä päätöksiä. Miten sitä voi katsoa jos kaikki muu paitsi rummut tulee nauhalta. Todella säälittävää.


      • Vielä pahempaa
        Juutashh kirjoitti:

        Mitä minulta on mennyt ohi kun luulin että siinä katsotaan euroviisu ehdokkaitten esiintymiskunto ja tehdään sen myötä päätöksiä. Miten sitä voi katsoa jos kaikki muu paitsi rummut tulee nauhalta. Todella säälittävää.

        Taisi tulla koko juttu nauhalta kun se ei ole muuten mahdollista nopeiden vaihtojen vuoksi.
        Sitä taustaa vasten lovexi on jos mahdollista vieläkin onnettomampi.


    • laulu livenä

      Kaikki musiikki tulee nauhalta, ja vain laulu pitää tulla livenä. Tämä on euroviisujen säännöissä. Myös Lordin kohdalla oli sama homma.

    • eräs "teini-leena" joka inhoaa lovexia yli kaiken!!

      • ei hyvin mee sullakaan

        lovex siis pahempi kuin nälänhätä, murhat, sodat, silpomisraiskaukset, lasten hyväksikäytöt, tulvat??


    • noloa noloa noloa noloa

      kaikki soittaa playbackina noissa kisoissa

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi yritti murhata mopopojan

      Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti
      Maailman menoa
      708
      2095
    2. Mopomiitti!

      Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss
      Tuusula
      362
      1131
    3. Ei se nainen edes oo

      mitenkään nätti 🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      74
      970
    4. Poliisi kiilasi mopoilijan

      Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö
      Kiuruvesi
      156
      888
    5. Käviskö tällainen suhde

      Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E
      Ikävä
      65
      646
    6. Onko täällä ketään

      Joka kaipaa M alkuista? Millä kirjaimella nimesi alkaa?
      Ikävä
      46
      624
    7. Vetovoima

      Onko välillänne suuri vetovoima ja miten se ilmenee? Onko siitä haittaa?
      Ikävä
      31
      609
    8. Niin kauan tätä

      Onko vuotesi menneet hukkaan
      Ikävä
      88
      587
    9. Aina vaan mietin sua

      Miksen saa sinua mielestäni pois
      Ikävä
      32
      570
    10. Nainen. Onko meissä

      Sinusta jotain samaa? Näköä tai luonteenpiirteitä? Utelias
      Ikävä
      37
      530
    Aihe