Löytyykö?

Teuza

Iltaa vastikään eronnut nuori mies tiedustelee onkos täällä mukavia, rauhallisii, nuoria naisia.. sellasii jotka ei pahemmin viihdy baareissa.. tykkää rauhallisista koti illoista ja niin pois päin.. jos löytyy niin laittaa vaikka jonkin sortin viestin tähän niin voitaisiin alkaa juttelee lisää sähköpostein taikka vaikka mesen välityksellä..

3

663

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ja heti ollaan metsästämässä uutta naista vaikka vastikään eronnut. Tää on just tätä nykyaikana että ei voida olla hetkeäkään yksin. Vinkkinä sulle että opettele olemaan yksinkin välillä, ei ole helppoa mutta siihenkin tottuu. Nimim. Koko elämän yksin ollut.

      • Teuza

        Tiesin et täältä tulee tällästä palautetta... ei sen välttis tarvii olla heti seuraa.. ihan uteliaisuuttani alunperin laitoin viestin ja halusin kartoittaa onko nykyään suurin osa naisista millasii.. ja mitä täällä niistä on..


    • Riinu1

      ...Suomi24:n treffeihin ja tutkaile sieltä itsekin naisten profiileja. Tsemppiä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lääkäri Ari Miettinen kuollut 50-vuotiaana

      Sillähän on Youtubessa paljon videoita.
      Maailman menoa
      99
      3486
    2. Törkeä petosepäily Suomussalmella

      Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta
      Suomussalmi
      28
      1334
    3. Mitä haluaisit sanoa naiselle!?

      ☺️.
      Ikävä
      83
      1222
    4. Romanttisinta

      Mitä hän on tehnyt sinulle?
      Ikävä
      72
      1040
    5. Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?

      Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,
      Sinkut
      333
      1009
    6. Nyt aletaan terveydenhuollossa karsimaan "turhista" operaatioista

      Eräitä toimia ei enää tehdä, vaan yritetään korvata halvemmilla. Nykyään esimerkiksi polven tähystysleikkaukset lähes l
      Maailman menoa
      141
      843
    7. Vieläkö se tarjous

      On voimassa?
      Ikävä
      62
      827
    8. Tämmöistähän tämä meillä ollut

      Sanatonta rakkautta.
      Ikävä
      54
      739
    9. Kysymys miehille ...

      Kertokaapas miehet, että miksi monille miehille on niin hirveän tärkeää määritellä mitä mies saa tehdä ja mitä ei ja mil
      Sinkut
      277
      730
    10. Ttp:llä kuontalot ojennukseen

      Ttp n yrittäjä ilmoitti facessa, että ttp: n tiloihin tulee lokakuun eka vkl parturi. Se tulee parturoimaan vähävaraiste
      Haapavesi
      72
      721
    Aihe