Iltaa vastikään eronnut nuori mies tiedustelee onkos täällä mukavia, rauhallisii, nuoria naisia.. sellasii jotka ei pahemmin viihdy baareissa.. tykkää rauhallisista koti illoista ja niin pois päin.. jos löytyy niin laittaa vaikka jonkin sortin viestin tähän niin voitaisiin alkaa juttelee lisää sähköpostein taikka vaikka mesen välityksellä..
Löytyykö?
3
652
Vastaukset
ja heti ollaan metsästämässä uutta naista vaikka vastikään eronnut. Tää on just tätä nykyaikana että ei voida olla hetkeäkään yksin. Vinkkinä sulle että opettele olemaan yksinkin välillä, ei ole helppoa mutta siihenkin tottuu. Nimim. Koko elämän yksin ollut.
- Teuza
Tiesin et täältä tulee tällästä palautetta... ei sen välttis tarvii olla heti seuraa.. ihan uteliaisuuttani alunperin laitoin viestin ja halusin kartoittaa onko nykyään suurin osa naisista millasii.. ja mitä täällä niistä on..
- Riinu1
...Suomi24:n treffeihin ja tutkaile sieltä itsekin naisten profiileja. Tsemppiä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996023
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804782Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv963035Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p282833Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262095Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191506Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351067Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851028Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125970- 48774